Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a vallás kategóriának inkább a keresztény vallás kategória nevet kéne viselnie?

Figyelt kérdés
Mert kezdem úgy látni, ha nem vagy keresztény, akkor a válaszaidat kitörlik, mert csak a keresztényekét fogadják el.
2011. aug. 15. 09:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Ha szcientológus vagy, és úgy próbálsz válaszolni a kereszténységgel kapcsolatos kérdésedre, ráadásul közben még sunyiban téríteni is akarsz, ne csodálkozz, ha törlik a válaszod.
2011. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Miért, ha valaki szcientológus azt miért kell kitörölni?
2011. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Most csak mondtam egy példát :P Nem biztos h szcientológus, lehet buddhista, jehova, akármi, helyettesítsd be :D
2011. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Én nem próbáltam megtéríteni senkit se. Pl amikor arra a kérdésre válaszoltam,hogy "Te a biblia szerint élsz?" a negatív válaszomat kitörölték.

Vagy amikor arra a kérdésre válaszoltam, hogy "Elmeséled hogyan tértél meg?" azt is kitörölték, pedig 1 szó sem volt a kérdésben arról, hogy kereszténynek hogy tértem meg.

Szóval akkor sem értem, hogy mér törlik ki a válaszaimat, ha azok nem egyeznek meg a keresztény világnézettel.

2011. aug. 15. 09:47
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Ateista vagyok, de egyetértek az ilyen túlbuzgó turbóhittérítők válaszainak kitörlésével, mivel vagy csak provokálnak más vallásokat, vagy csak reklámozzák az egyházukat.
2011. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De én nem térítgettem senkit! semmi olyasmi nem volt. Csak a kérdésre válaszoltam, fogjátok már fel.
2011. aug. 15. 10:06
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Nekem pedig a kérdésemet jelentették... pedig SEMMI kivetnivaló nem volt benne, csak érdeklődtem két nem keresztény vallási irányzat hasonlósága/különbsége iránt.

Semmi provokáció nem volt benne. Mégis.

2011. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
4%

A kérdés nem jó. A vallás kategóriájának nem lehet keresztény jelzőt adni, mert vallás nagyon sok létezik.

Aki hívő, igyekszik a vallással kapcsolatban jó kérdést feltenni (bár ez elvárható minden más témában is), nota bene: van olyan is, amire hívőként nem kérdezünk (mert az a hit lényegéhez tartozik).

2011. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Görgess az oldal aljára, lesz ott egy e-mailcím, írj oda, aztán hátha reagálnak. Mi úgysem tudunk ebben segíteni neked, majd írd meg, mit reagáltak.
2011. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
10:14 tudom, de más vallást nem nagyon fogadnak itt el csak a keresztényt (meglátásom szerint)
2011. aug. 15. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!