Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen komolytalan és...

Miért ilyen komolytalan és gyerekes a legtöbb velem egykorú 20 éves lány? Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Néha olyan gyerekesen viselkednek.
2012. márc. 29. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de van kivétel.
2012. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Két oka lehet. Az egyik az, hogy szeretsz túlozni. Sokan komolytalanok, de vannak kifejezetten komolyak is.

A másik lehetőség, hogy tényleg a 20 éves lányok zömére igaz az állításod. Ebben az esetben te vagy túlságosan komoly. Az általad említett lányok szemében esetleg besavanyodott, koravén.


Egyébként meg nincs semmi baj sem veled, sem a komolytalan 20 éves lányokkal. Különböző személyiségtípussal, különböző élethelyzettel és tapasztalattal rendelkező emberek másképp viselkednek. Ez a sokszínűség nagyszerű dolog. Az egyes emberek esetében, persze, lehet, hogy nem olyan jó, de ahhoz meg mindenkit külön kéne megvizsgálni. Mindenki mögött más-más történet van.

2012. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A másodiknak igaza van.


Másrészt én is 20 éves vagyok. Vannak dolgok, amikben gyerekes vagyok, pl. a hasonló korú barátaimmal idióta videojátékokban versengünk, középsuliban az iskola utcájában az összes kutyát végigsimogattam minden reggel és délután, minden kis hülyeségnek úgy tudok örülni, mintha megnyertem volna a lottó ötöst. Más dolgokban meg viszonylag éretten viselkedek. Nem szoktam lerészegedni, el lehet velem beszélgetni politikáról is akár, nem vagyok tipikus hiú plázacica.

Különben meg a nagyszüleink korosztályának már az is gyerekesség, hogy még nem vagyunk házasok, 1-2, esetleg több kisgyerekkel.

2012. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így látom. A fiúk ugyanilyenek.

Kitolódott a fiatalkor, később válnak felelősségteljes felnőtté az emberek manapság.

2012. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert te túl okos vagy és érettebb a korodnál (gondolom ezt a választ szeretnéd hallani..), én nem értek veled egyet, szerintem sok komoly 20éves lány is van


Egy nem komoly 20éves lány:)

2012. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!