Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lány vagyok és 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és 2 hónapja megismerkedtem egy velem egykorú sráccal. Találkoztunk néhányszor. Kaptam néhány bókot hogy milyen csinos vagyok és hasonlók, de még nem közeledett felém. Lehet ebből párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Fel is szokott hívni telefonon kb. 3 naponta. Szerintetek bejövök neki? Mert nekem nagyon tetszik.
2008. jún. 30. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez tök jó :) szerintem semmit sem akar elkapkodni, biztos meg akar ismerni stb. majd eljön mindennek az ideje nyugi :) sok sikert!
2008. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez még nem jelent szart se, mindenki hülyíthet tartalmatlan szöveggel egy csajt
2008. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szeintem is meg akar ismerni. Majd ha eljön az ideje, akkor megkérdezi, hogy járnál-e vele :-)
2008. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Te is lehetsz egy kicsit aktívabb. Kérdezd meg, mit szeret, és vidd el moziba, kirándulni vagy enni valahova. Ott lehet beszélgetni is vele - de ne azt kérdezd, hogy 'járnál-e velem' - mert ha megy, akkor úgyis érdekled, és a többi majd kiderül.
2008. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
apró jelekkel tudasd neki h bejön neked, de ne nyomulj :D tuti tetszel neki csak nem akarja elkapkodni.
2008. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Bár a második komment hanyagolható...
2008. júl. 1. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!