Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem vesz, de...

Mit tegyek ha nem vesz, de nagyon nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve hordom ugyanazt a szemüveget és már kell egy új de anyám nem akar venni(CSAK új keret kellene de...)

mért nem vesz?Már 2 éve ugyanaz van tiszta roncs...

pedig csak ez az első keret amióta szemüvegem van.Szerintetek mit tegyek h vegyen?Ennyire kell nyígnom egy olyan dologért ami jár?



2012. márc. 30. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van-e rá anyádnak pénze?
2012. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tetris ***** válasza:

Talán butaság, de az az ötletem támadt, hogy mi lenne, ha vennél párszáz forintért egy olcsó áruházi olvasószemüveget, és kicserélnéd az üveget benne a tiedre.

Átmenetileg, míg anyukád jobb belátásra tér, talán ez is megtenné.

2012. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint ez nem úgy megy, hogy csináltatok bele két lencsét oszt' csáhhh :DDD


Általában az ilyen áruházi vackok nem túl strapabíró darabok... Viszont a lencsék ugyanannyiba kerülnek egy silány minőségű keretbe is... olyan meg - szerintem - nincs, hogy "csak keret kellene"... Vagy ugyanazt a keretet veszed, ami volt, és akkor átteszik a lencséket, vagy egy másik keretet veszel, de abba új lencsék is kellenek...


Azok a márkák, amiket meg két év múlva is meg tudsz venni, mert még mindig gyártja azt a keretet, amit két éve... na hát... az nem a 10-20 ezres kategória.

2012. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de hogy lehet az, hogy egy két éve használt keret "tiszta roncs"? Hát hogy bántál vele? Édesanyád valószínűleg nem engedheti meg magának, hogy kétévente új keretet csináltasson neked: ezek nem olcsó dolgok. Meg kellene tanulnod vigyázni a szemüvegre (és általában mindenre, amit édesanyádtól kapsz.)
2012. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

csak tudjátok apám se meg anyám sem dolgozik sehol mert luta dögök lenne munka csak háát ők...ok

A családiból SIMÁN telne rá de ők a csekkekre költik mert nincs fizetésük és akk nekem meg a másik 2 tesómnak h jut?

Most sok minden kell nekünk(abban a korban vagyunk).Tudom h vki szegény de akkor legálább akarjanak rajta változtatni.:'(

Mindenki a suliban mutogatja az új cuccait nekem meg (jó minőségű) kb 3 felsőm van és azt hordjam mindig suliba.Tudjátok milyen szar?És még ezen kívül száz dolog!!!

Képzeljétek bele magatokat! És hozzáteszem h apám és anyám utál engem direkt ellenkezik velem apám komolyan beszélek!

EZT A SZÖVEGET TELJESEN KOMOLYAN ÍRTAM!

2012. márc. 30. 21:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem egy újabb potenciális diákmunka-vállalóval van dolgunk.
2012. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tessék?
2012. márc. 30. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress diákmunkát! Így megkeresheted az új szemüveg árát, amit nyilván majd jobban meg fogsz becsülni, mint az előzőt.
2012. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2 napon belül a második ilyen beírást látom.

Gondolom, ugyanaz vagy.

nem adnak enni, nem vesznek tampont, és a szülei lusták,


ja, lehet,hogy nem, annak a csajnak 400 ezret keresett az apja, és állítólag éhezteteik a gyereket, aki így 85 kilóról le is fogyott ....


valakinek csak megeseik rajtad a szíve, ugye ?!

2012. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szüleiddel kellene beszélni, hogy dolgozzanak...

Azért, mert nincsnek jó ruháid, még lehetsz szép, vonzó, jó társaság.

Bocs a kérdésért, semmit nem jelent, de roma vagy?

2012. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!