Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem erőltetett az,...

Csak szerintem erőltetett az, amit Puzsér Róbert csinál?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés, amire azt válaszoltam, hogy szerintem nem egyedi és nevetséges az, ahogy előadja magát. Le lettem pontozva. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg egyedül vagyok ezzel a véleménnyel?
2012. ápr. 1. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
A viselkedése nem erőltetett, ő maga sem erőltetettnek éli meg a saját viselkedését. Sok ember érzékeli amit írsz, és elmagyarázom mi az. Puzsérnak rengeteg elfojtott belső feszültsége van, ő soha nem élte ki a benne felgyülemlett feszültségeit és úgy hat a viselkedése, mintha egy bomba lenne, ami mindjárt felrobban és erőltetettnek tűnik, de egyáltalán nem az.
2012. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írsz, szóval ő valójában ilyen? Szerintem egy nagy-nagy deviáns kritikust nem lehetne beszorítani "csillagszületikes" (médiás) keretek közé. :)
2012. ápr. 1. 19:46
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

19:34 vagyok

Puzsérnak az önbizalma sem valami nagy, én láttam videókat meg hallottam rádiófelvételeket még 2 éve kb, és ő teljesen egy "kis" ember, olyan mint egy amatőr és végülis az is, csak hatalmas elszántsággal és tudatosan magára erőltetett magabiztossággal(nézd csak meg, minden élesebb kritikája után lehajtja a fejét, van benne viszakozás nem is kevés, de túlteszi magát rajta).


Tudom, hogy ő az xfactorban volt, de 100szor inkább nézem Puzsért, mint azt a paraszt nagy ferót, aki már akkor irritál ha ránézek, nem ha még megszólal :D.

2012. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ilyesmit nem figyeltem meg, de ezentúl majd igyekszem. Én inkább a Ferót nézném, mert őt egyéniségnek tartom, csak eladta magát, ami nem szimpatikus.
2012. ápr. 1. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

19:59


Nem szeretnéd annyira, ha láttad volna azokat a telóval felvett, majd később neten közzétett vidiket. Egy idegbeteg kis törpe vörös fejjel, akiben mellesleg egy csöppnyi nemesi vér sem csörgedezik, elég ránézni és az jön le róla, hogy most szállt ki egy traktorból. Oké, lehet ez egy kicsit durva volt, de szerintem érted miről beszélek.

2012. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem láttam, ha belinkeled őket, akkor lehet, hogy nekem is megváltozik a véleményem. Addig viszont továbbra is úgy gondolom, hogy RÉGEN úttörő volt egy bizonyos műfajban és sokak helyett mondta ki a gondolatait.
2012. ápr. 1. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom már hol vannak azok a videók és nem is akarom megváltoztatni a véleményed, de a régen az régen volt, a most meg most van. Aki a szocializmusban tömegeket tud megmozgatni, az nem biztos, hogy ma is rendelkezik ezzel a képességgel.. :)
2012. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én sem a mai Ferót szeretem, ezzel egyet tudok érteni.
2012. ápr. 1. 21:47
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem erőlteti. Az az ember valóban ilyen. Lehet, a médiában kicsit sok a rengeteg himihumi nyöszörgés sírás után, de igazából ő legalább kimondja amit gondol.
2012. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. és 3. nagyon érdekes amiket írsz.

Pszichológus vagy esetleg, vagy honnan veszed ezeket a dolgokat?

Igazad lehet, csak azért kérdezem.

2012. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!