Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem erőltetett az,...

Csak szerintem erőltetett az, amit Puzsér Róbert csinál?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés, amire azt válaszoltam, hogy szerintem nem egyedi és nevetséges az, ahogy előadja magát. Le lettem pontozva. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg egyedül vagyok ezzel a véleménnyel?
2012. ápr. 1. 19:29
1 2
 11/12 anonim válasza:

Csak szerintem erőltetett az, amit Puzsér Róbert csinál?

-a válaszok elolvasása nélkül szerintem igen.

2012. máj. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szerintem nevetséges dolgokon filóztok. A kritikusnak nem az a dolga, hogy tökéletes legyen... Azért kíváncsi vagyok, hogy nektek van-e indulatotok... BIZTOS. Szóval ha így áll a dolog akkor ti is aberráltak vagytok, mert nem vagytok tökéletesek. Egyébként meg szegénységi bizonyítvány, ha nem veszitek észre, hogy ő a produkciót kritizálja, nem pedig az előadót.


De ehhez is fel kell nőni. Az pedig tényleg balkáni, hogy elkezdesz egy embert fikázni, azért, mert van véleménye és ellenkezik a tiéddel... PLÁNE, hogy ő nem tömeg-ember, mint akár az emberek túlnyomó többsége.

2012. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!