Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Védőnőként dolgozik a felesége...

Védőnőként dolgozik a feleségem egy faluban, ahová a városból jár be minden nap. Mit tehetnék, hogy nagyobb biztonságban érezzem?

Figyelt kérdés
Ő nem fél, de én nagyon féltem, hogy egy szexuálisan túlfűtött etnikai férfiú egyszer ráveti magát és megerőszakolja. Mit tudnék neki adni önvédelem gyanánt, hogyan védjem meg, ha nem vagyok ott napközben (kb. 30 km-re)?
2012. ápr. 2. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

gázpisztoly. Nem kell közel menni a támadóhoz és legálisan magánál hordhatja.

Egyébként meg ne menjen be a házba, ha nincs róla meggyőződve, hogy otthon van a baba meg anya, talán akkor kisebb a veszély.

2012. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Gázpisztolyt nem akar, gázsprayt sem, de azt hiszem egy olyan küytüre rá tudom beszélni, amit csak meg kell nyomni, és iszonyat hangos, visító hangot ad ki folyamatosan (mintha olvastam volna ilyenről valahol). Sajnos (illetve az én szerencsémre) nagyon csinos, formás asszonyka, teljesen el tudom képzelni, hogy beindítja a "vadak" fantáziáját, és szörnyű, hogy nem tudok ott lenni, hogy megvédjem, ha kell.
2012. ápr. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!