Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Általában miért érezzük...

Általában miért érezzük magunkat nagyobb biztonságban a takaró alatt?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 20:17
1 2
 1/12 cathilina ***** válasza:
100%
A szűk, meleg hely emlékeztet az anyaméhre, ezért tudat alatt megnyugszunk tőle.
2012. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem is bizonyos az kérem. Inkább a szerelmi együttléteink során ragadunk meg valamit ebből a biztonságból, ahogy fogalmazni tetszett.
2012. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Missi_Key ***** válasza:
100%

sok oka lehet.

külső védelem, emlékek..

de ami sajnos legtöbb esetben igaz, hogy eltakarja amit nem akarsz látni.

2012. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

20:20


Te teljesen retardált vagy? Itt olvasom már a 3-4. válaszod (+talán egy kérdésed is), lement mínuszba az IQ-m. Egy 10 éves gyerek szerinted átélt már bármilyen "szerelmi együttlétet"? Vagy azok a felnőttek akik nem csinálnak ilyesmit? Jehovás vagy?

2012. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

20:20

Te szerintem nem vagy jól... -.- Én is átéltem, és találkoztam és láttam már nem egy olyan kisgyereket, aki azért bújt be a takaró alá, mert félt és ott meg tudott nyugodni, vagy ott találta meg a biztonságot és ahogy az első is leírta, tudat alatt az anyaméh biztonságára emlékeztette. Nem vagy normális, egy gyerek hogyan élhet át szerelmi élményt, vagy bármi hasonlót? Hülyegyerek... -.-

2012. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Ki a f.sz mondta amúgy, hogy kisgyerekekről van szó?
2012. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban kérdeztek, és azért nagyrészt a gyerekek bújnak a takaró alá ha félnek, nem egy negyven éves felnőtt férfi:)
2012. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és általánosságban kérdeztem :)
2012. márc. 19. 18:50
 9/12 pacsi ***** válasza:

pont nekem is tegnap este jutott eszembe ez

szerintem ez egy ösztön, de nem tudom mi lehet az eredete

2012. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, én maximum a pókok elől érzem magam nagyobb biztonságban a takaró alatt, mert tudom hogy akkor nem rajtam mászkálnak majd. De amúgy nem, kényelmesebb ha van takaró, ennyi. De én a kezemet / lábamat is lelógatom az ágyról alvás közben, mások szerint ez is para.
2012. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!