Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy védjem meg magamat nálam...

Apanacsi kérdése:

Hogy védjem meg magamat nálam jóval erősebb emberek ellen?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok igaz 18.életévemet töltöttem be csak azért kellene pár tanács
2012. ápr. 2. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy a buta "erõs" embereket elkerülöd és levegõnek nézed!
2012. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj önvédelmet.
2012. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gázspray az arcában azonnal, én már a nélkül el sem indulok itthonról, ad egyfajta magabiztosságot is szerintem, ha tudod, hogy van nálad valami, amivel azért leállíthatod, ha megtámadnak. Csak szélben nem szabad használni :)

Amúgy meg legális, vadászboltokban is lehet kapni, a bors spray talán még durvább, szóval ha rendőr megállítana, még csak meg sem büntethet érte. Nyilván az ilyenek ellen egy gépfegyver lenne a leghatásosabb, de azt ugye nem szabad...

2012. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már én sem teszem ki a lábam bors spray nélkül. Elhagyatott helyen, sötétben kézben fogva tartom :) Megnyugtat. Mondjuk én elsősorban kutyák ellen vettem, ha olyan helyen járok.
2012. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak az a baj h a lefújt emberrel később is jó eséllyel összefut az ember.
2012. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Edzőterem+küzdősport
2012. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösözönöm az eddigi válaszokat :)
2012. ápr. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!