Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lehetne hozni törvényt a...

Lehetne hozni törvényt a primitív, káromló, modortalan megjegyzések ellen, olyan helyen ahol esetleg más emberek is megfordulnak akik nem szívesen hallgatják a dőreségeket?

Figyelt kérdés
Úgy ahogy a dohányzást is betiltják bizonyos helyeken úgy kéne megtiltani ezt is. Míg a dohányfüst a fizikai testem egészségét rombolja, úgy a hülyeség a lelki világomat, és az is van olyan fontos ugyebár. Kulturált ember se nem dohányzik ismeretlen közegben, se nem árasztja a hülyeséget mások nyakába.
2012. márc. 30. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit írsz engem is zavar,de megtiltani,hogy valaki valamit mondjon szembemegy a szólásszabadsággal.
2012. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy valaki valamit mond, hanem, ahogy mondja, az zavar.
2012. márc. 30. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj! Írj egy petíciót és én leszek az első aki aláírja. Engem egy anyuka hülyézett le az iskolában ahol én vagyok a portás néni...ma ismét felszólítottam a rend betartására és teljesen kikelt magából,bunkó stílusban előadta magát, én pedig végig olyan kedves és édes voltam mint egy csupor méz...legszívesebben amúgy tarkón vágtam volna.


23N

2012. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!