Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ha...

Titeket nem idegesít ha bementek 1 boltba vásárolni és állandóan fut utánad és les a biztonsági őr hogy nem e lopok?

Figyelt kérdés
Mikor egy rohadt kenyeret is veszek .-(

2012. ápr. 4. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

"rohadt kenyeret" ételre ilyen méregből nem mondok..

A biztonsági őrnek az a dolga, érdekes, én észre veszem mit csinál...

A biztonsági őr, nem Uri geller, nem gondolatolvasó, ezért megy..

2012. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem csak az zavar, ha drogériában éppen tampont vagy egyéb női holmit keresek és a férfi biztonsági őr mögöttem bámul. Ez női biztonsági őr esetében nem olyan zavaró.
2012. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, velem ilyen nem szokott előfordulni, de nyilván kellemetlen lehet.

A biztonsági őr tuti csak arra vár, hogy végre akciózhasson :D

2012. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ez a munkája. Ezért kapja a fizetést. Teszi a dolgát, te is teszed a tiedet a munkahelyeden. Nincs különbség. Toleránsnak kell lenni mindenkivel. Neki is kell egy darab kenyér. Neked is. Nekem is. Így vagyunk egyenlőek.
2012. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de engem is idegesít.. és a biztonsági őrök a munkájukat kihasnzálva "legálisan" bámulnak meg egy csinos nőt például
2012. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez a dolga, van olyan hely ahol a lopott cuccok árát rajta verik le.. Amelyik nagyon tapad azt meg szoktam viccelni ,elkezdek cikázni ,mindent megfogok, visszateszek aztán megint, zsebreteszem a kezem ,kiveszek a táskámból egy zsepit meg ilyenek,hogy jól bezavarjam és legyen oka lesni:D Addig amíg rám figyel a haverom kirámolja a boltot:D Utóbbi nem igaz, de lehetne:)
2012. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért idegesítene? Nem lopok, vagyis nyugodtan vizslathatja, mit csinálok. :) Sőt legalább közel van, ha kérdésem lenne... ők is tudnak általában segíteni. :)
2012. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem loptok, akkor min idegeskedtek?
2013. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!