Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kicsim, állandóan...

Másfél éves kicsim, állandóan kibújik a biztonsági ővből a kocsiban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lazítottuk,hátha szorítja,akkor is kibújik,hiába szólok rá,ott ülök mellette,fél percenként húzom neki vissza.Nagyon veszélyes,ha hirtelen fékez apa.Nálatok is van ilyen,hogy oldottátok meg?
2011. júl. 12. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira szorosra kell húzni, hogy ne tudjon kibújni. Először én is lazára hagytam, hogy kényelmes legyen neki. Utána az öcsém elmagyarázta, hogy szorosra kell, mert ha nagyon hirtelen fékez, ne adj' Isten karambol van, akkor a kicsi olyan hirtelen zuhan előre, hogy eltörheti a vállát az öv. Nem értek, hozzá, én hittem a tesómnak. A fiam nem tiltakozott, hogy kényelmetlen lenne neki szorosan.
2011. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobban meg kell húzni, hogy ne tudjon kibújni belőle.
2011. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jobban meg kell húzni,mert tényleg baj lehet hirtelen fékezésnél,még karambol sem kell hozzá,és mint írtad még így ki is tud bújni belőle
2011. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan ülésem van, ami pajzsos, nem öves. Direkt ezért választottuk ezt.

Több szempontból is, mert fékezésnél illetve balesetnél nagyon nagy felületen támasztja meg a kicsit, nem tudja szétnyomni lépét, máját akármit az öv- sokszor épp abba halnak bele emberek, hogy a biztonsági öv nyomja meg.

Illetve ebből nem tud kibújni, pont olyan szoros, mint amilyen kell.

Igaz mikor eléri a csatot ki tudja magát csatolni, de addigra már annyi idősek, hogy felfogják, az ő érdekük becsatolva utazni.

2011. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy hiába...mi is nagyon megszorítjuk már neki,de ő abból is kihámozza magát.Milyen az a pajzsos...hol lehet olyat kapni?
2011. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen a mienk.

[link]

Magyarországon ezt csak a Brendon forgalmazza, mi annó Ausztriában vettük, fele ennyiért. A Brendonban csak kipróbáltuk, de nagyon szeretik a gyerekeim, pedig elsőre a pajzs rettentő kényelmetlennek tűnik, de nálunk mindkét gyerek imádja.

De Ausztriában láttam más márkákat is pajzzsal.

2011. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!