Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valamilyen fóbiád vagy...

Van valamilyen fóbiád vagy félelmed?

Figyelt kérdés
Nekem van pár... Apifóbia, Melisszofóbia = a méhektől, Araknofóbia = pókoktól, Equinofóbia, Hippofóbia = lovaktól, Autofóbia = magánytól. A méhektől azért félek, mert már minimum ötször megcsíptek és az volt a legrosszabb, amikor a nyakamat, a pókoknak a látványától irtózok, a lovaktól azért, mert egyszer azt álmodtam, hogy leestem róla és végig ment rajtam, megtaposott, de utána, csak ott feküdtem a sárba és hát a magánytól nagyon félek!:S Azt hiszem ennyi...
2012. ápr. 4. 22:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Klausztrofóbiás vagyok. 6.-on lakunk, utálok a liftbe is beszállni:D
2012. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok róla, hogy lenne.
2012. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Enyhe kalusztróm nekem is van, meg arachno., meg tériszony is. De már mind csak egy csekély.
2012. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom..Én olyan mindennapi dologoktól félek, nincs fóbiám,de pl félek a sötétben egyedül mászkálni, mert sok a barom pedofil.

Talán ilyen fóbia még nincs, és nem is rasszistaság, de nagyon félek a Kínai, és Japán kinézetű, és valóban az emberektől is. Ezért Kínaiba, nem is igazán merek rájuk nézni sem : D Fogalmam sincs, ez hogy alakult bennem ki, mivel kedvenc bandámban van egy mongol származású ember, így elég fura, hogy Őt meg megszoktam ilyennek, pedig kinézetre olyanok:)

2012. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A kígyóktól parázom az életben is,ha álmomban megjelenik és megmar,rossz fog történni.A repülést nem bírom,rosszul vagyok,a magasságot egyre nehezebben viselem.Liftben bezártságérzetem van,vonaton-buszon ugyanúgy,ezekre nem szállok fel.És nem bírom a tömeget,sokszor a bevásárlóközpontokat.Más bajom nincs....:D
2012. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Kínais vagyok: a liftbe én sem merek beszállni, és mindig a lépcsőt választom, így olyan fóbiám van amit az első leírt, de ilyenről nem is hallottam még..
2012. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ofidiofóbia, Ichthiofóbia, Herpetofóbia, Nekrofóbia, Gimnofóbia,
2012. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 ava87 ***** válasza:
100%

Nagyon enyhe klausztrofóbia. Olyan helyre nem tudnék bemenni, ahol a karomat nem tudom kinyújtani. Ebből adódóan piszokul félek attól, hogy élve eltemetnek. Na ilyet elég, ha csak filmben látok, már kész vagyok tőle.

Illetve nem tudom, hogy van-e olyan, hogy "döglött állat fóbia", de azokat sem bírom elviselni. Élve egyikkel sincs semmi bajom, maximum van olyan, amelyikhez nagyon nem szívesen érnék hozzá, de ha döglöttek, akkor legyen az akár emlős, akár csak egy rovar, én már visítok.

2012. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
pókfóbia, féregfóbia, halottfóbia, tömegiszony, klausztrofóbia
2012. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Én rettegek a kövér nőktől.
2012. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!