Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzéssel töltene el ha...

Milyen érzéssel töltene el ha a párotok egy lúzernak nézne és nem bízna bennetek valamilyen oknál fogva?

Figyelt kérdés
Semmi megcsalás semmi ilyen,csak egyszerűen nem bízna benned és egy vesztesnek tartana.
2012. febr. 14. 21:59
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy is szeretne téged csak ő úgy gondolná hogy te nem viszed sokra az életben.
2012. febr. 14. 22:00
 2/9 anonim ***** válasza:
És...és mi van ha igaza van?
2012. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden és tömören sza...ul esne, már elnézést a kifejezésért.

De ebben az esetben vagy pics..án rúgnám hogy repüljön mint a győzelmi zászló, vagy bebizonyítanám neki hogy mennyire tévedett.

2012. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, akkor talán nem is szeret... ha valaki szeret az bízik is benned...
2012. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Elgondolkodnék azon hogy talán azért zavar ennyire mert valahol én is látok benne igazságot. Hogy legbelül én is vesztesnek érzem magam, ezt az érzést pedig megpróbálom minduntalan elfojtani magamban, menekülni előle (ahelyett hogy végiggondolnám mit tehetnék hogy én bízzak magamban) de a párom ebben nem partner. És ezért lennék képes kiírni egy kérdést vérig sértődve hogy "Milyen érzéssel töltene el ha a párotok egy lúzernak nézne és nem bízna bennetek valamilyen oknál fogva?"


Ja és még valami: mindenki azt kapja a másiktól a kapcsolatban amit önmagának is ad. Ha te nem bízol magadban, nem tudsz felnézni önmagadra, egy csődtömegnek tartod magad akkor idő kérdése hogy a másik is annak tartson téged.

2012. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Love, love...why would you cut yourself when you can be in love?
2012. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatokat nagyon gyorsan le kell építeni, mert ez nem épít, hanem rombol. Itt nincs szeretet, önbizalom leépítés folyik.
2012. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Felmerül az a játszma is, hogy ha a másik felet valaki ledegradálja, ezt csak azért teszi hogy saját magát jobbnak, sikeresebbnek tüntethesse fel valós eredményelérés nélkül. Ebben nincs szeretet, ez a hölgy lehet hogy egyfajta energiavámpír,mindegy mit fogsz elérni sose lesz jó neki,hisz épp ez a játszma lényege, és ha ez így van, akkor annál jobban jössz ki ebből minél előbb befejezed a kapcsolatot.


Persze nem biztos hogy ez történik, ez csak egy lehetséges verzió, keveset tudunk rólatok.


Kérdés, hogyha vesztesnek tart, mit keres egyáltalán melletted, és milyen módon érzékelteti veled ezt a véleményét, romboló hatással, avagy építő módon, segítő szándékkal. Ha az előbbi, lépj le, mielőtt tényleg leöli minden önbizalmadat és valóban vesztes leszel, de már belül.

2012. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én baráti körömban van ilyen pár. Ott a lány nézi le a fiút, egyáltalán nem látványosan, de látszik egyfajta minimális felsőbbrendűségi érzés az ő irányából.


Amikor pár hónapja összevesztek, külön találkoztunk a lánnyal, hogy beszélgessünk, kicsit kipanaszkodja magát nekem. Nagyon látszott, hogy valójában nem tartja sokra a srácot, mondta, hogy bizonyos véleményeket is csak tőle vett át, stb.


Néha, amikor elmegyek hozzájuk, akkor is folyton olyan megjegyzéseket enged el, amiből érződik, hogy saját magát a másik fölé helyezi, hogy csak a maga igazságát akarja elfogadni. Kíváncsi vagyok, meddig fog tartani a kapcsolatuk.

2012. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!