Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm árnyékában...

A legjobb barátnőm árnyékában élek . Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm az iskola legjobb csaja. Minden srác rá mászik , mindenki körülötte ugrál , fiuk is lányok is.Én nem tudom , de ugyérzem hogy az árnyékában kell élnem.Pesze én is sok uj barátot szereztem ő miatta de az engem zavar. MIndenki nyalja a seggét.. és nincs élet ha a Luca nem a barátjuk.Engem is ért emiatt sok bántódás hogy nyalom a seggét meg ilyesmoi de én ezt ugy fogtam fel hogy féltékenyek rám . Én szeretem öt és ö is engem legjobbak vagyunk de akkor szar érzés utó trollnal lenni ://
2012. ápr. 5. 16:43
1 2
 1/12 mus musculus ***** válasza:
És mi zavar ebben konkrétan? Nem jut rád elég ideje? Netán féltékeny vagy?
2012. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De jut rám ideje , szinte mindig együtt vagyunk, de most komolyan...5ezren ugrálnak körüklötte... mi olyanok vagyunk hogy a legtöbb embert utáljuk és kicsináljuk őket és megkeseritjük az életetüket és akkor másnap meg megy oda hozzá hogy ... Szent a béke ... istenem hogyha engem lepeterolnénak jo megverném őket utána meg leszarnám.. de hát ők....
2012. ápr. 5. 17:01
 3/12 anonim ***** válasza:

"mi olyanok vagyunk hogy a legtöbb embert utáljuk és kicsináljuk őket és megkeseritjük az életetüket"


Ehhez képest nem értem, mi a gond. Ezt igazán bevállalhatod, hogy szemétkedhess a többiekkel.

2012. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
J de akkor is... naaaaaaaaa... nem értitek ... xDD Szemétkedünk mert csicskéák az osztálytársaink de azt nélküle is csinálnám mert na xD
2012. ápr. 5. 17:16
 5/12 mus musculus ***** válasza:
Miféle beteg viszony ez?:D
2012. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
xDD Jolvanna hülyék vagyunk :DD De akkor is ő a legjobb barátnőm <3 Nem kell beszolni xDD Neked is voltak hülyeségeid az életeben- nem :DD ( nekem ezek már minenaposakhogy lögdössük a tanárokat trollkodásbol meg fogadásbol , pedig hun vagyok nem roma xDD)
2012. ápr. 5. 18:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Neked is voltak hülyeségeid az életeben"

A hülyeség és a parasztság között van egy kis különbség.

2012. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel a mentalitással maradj is csak ebben a helyzetben.Nincs sok eszetek,ha tanárokat lökdöstök csak úgy poénból.Nektek egy jó nagy maflás kellene,aztán észhez térnétek.További jó szenvedést.
2012. ápr. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj, istenem de ezt nem magamra hanem a környezetemre ugyhogy most nem kell le pontozni -.- azért mert ti csak egy-egy pont vagytok a világban az nem azt jelenti hogy nekünk is a ti szimtetkre kell lesüllyednünk .-.-"
2012. ápr. 6. 10:46
 10/12 mus musculus ***** válasza:

Azért a tanárlökdösés elég meredek szokás, tény és való, csak azt nem értem, ha már te is felismerted és találó hasonlattal (romák) demonstráltad a problémát, mi a jó büdös francért műveled még mindig (?). Na mindegy.

Van egynéhány lehetőséged:

-Dumálsz a barátnőddel a negatív érzéseidről, hátha tesz az ügy ellen

-Egymagad "csinálod ki" a láb alatt lévőket

-Lapítasz, összeszorítod a fogad, nyelsz és tűrsz továbbra is (anélkül, hogy GYK-n öntenéd ki a lelked a fél országnak)

-Fényt derítesz a különös mértékű rajongás okára, elsajátítod azt és lám, máris körbeugrálnak téged is (talán ez a legnehezebben kivitelezhető alternatíva mind közül)

Okosabbat én sem mondhatok.

2012. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!