Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért beszél egy férfi a...

Miért beszél egy férfi a "majdnem" hódításairól egy nőnek?

Figyelt kérdés

Olyanokról, hogy ha akarta volna az illetőt, akkor megkaphatta volna, mert az nyíltan kikezdett vele. Dicsekvés? Vagy figyelemfelhívás, hogy figyelj csak, férfi vagyok ám!

Amúgy csak munkatárs a férfi és a nő.


2012. ápr. 7. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vagy akar tőle valamit. Bármelyik lehet, de inkább a három kombinációja.
2012. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ám mindent túlbonyolítani, megakarta vele osztani és kész,lehet beleillett a témába.
2012. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem illett bele a témába, ő kezdett bele teljesen váratlanul. És elmesélt egyszerre kettő vagy három ilyen sztorit.
2012. ápr. 7. 10:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Na figyelj én is férfi vagyok és én is szoktam néha női ismerősnek ilyenről beszélni és nem azért,mert ez valami trükk,hanem csak egyszerűen haverként tekintek rá és elmesélem neki. Jó hogy nem az jön már ebből ki, hogy feleségül akarja venni...
2012. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De mivel még csak nem is barátok, vagy haverok, ahogy a kedves utolsó válaszoló írta, így nem áll fenn ez a feltételezés. Természetesen senki sem beszélt itt házasságról, vagy akármiről... szimpla munkakapcsolat van közöttük, és azért különös ez a téma kettőjük között, mert a férfi egyébként borzasztóan vigyáz arra, hogy kinek mit mond, nehogy valami félreérthető legyen... de talán csak nekem furcsa ez az egész.
2012. ápr. 7. 11:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyennel dicsekedni egy nőnek bunkóság ! Engem abszolút nem érdekelne, mi több, meg lenne a véleményem az ilyen férfiről. Mégis mit vár tőlem ? Hogy helyeseljek ? Vagy próbáljam ki, nálam hogy hat a receptje ? Esetleg dicsérgessem meg érte ?


Ettől nálam nem lesz valaki kívánatosabb és férfiasabb, inkább az ellenkező hatást éri el.

2012. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kb. én is így éreztem, mint a 6. válaszoló, hogy nem tudtam hirtelen mit reagáljak, mit vár tőlem. Csak ráztam a fejem, hogy ilyen nők miatt gondolják azt a férfiak, hogy nekik mindent szabad, pedig igazából fogalmam sem volt, hogy mit gondoljak, miért mondja ezt el nekem, amikor mi nem vagyunk ennyire bizalmas kapcsolatban. Főleg hogy odáig mindig annyira vigyázott arra, hogy teljesen semleges témákat érintsen.
2012. ápr. 7. 11:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fel akart vágni. Talán még annyi lehetett benne, hogy ezzel fényezte magát előtted, hogy vonzóbbnak találd. Nem hinném, hogy akarna is tőled valamit (ezt te tudnád megmondani a legjobban), hanem egyszerűen tudat alatt ez volt a szándék: egy ellenkező nemű szaporodásra képes egyednek felhívni a figyelmét rá.
2012. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is sokszor előfordult régebben.Meg állandóan arról beszéltek,hogy ők kit,hogy vertek össze,meg hogy fél kézzel leterítették.Fogalmam sincs,hogy ez most jó,vagy rossz.Kicsit mintha az oviban lennék:D
2012. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A legviccesebb az egészben, hogy már nem vagyunk tinik. Egy negyven éves férfiról van szó! Családos, komoly egzisztenciával rendelkező ember, és én sem kamaszlány vagyok már!
2012. ápr. 7. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!