Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér egy kapcsolatba, hogy...

Belefér egy kapcsolatba, hogy a férfi egy társkeresőn beszélget más nőkkel?

Figyelt kérdés

Egyik netkukac barátnőm elkeseredésében beregisztrált egy társkeresőre. Ő mesélte, hogy fent van a párom is. Az adatlapján lehetett látni, hogy több mint 100 bejövő levele van, nem tudom kikkel beszélget, de az is kint volt, hogy jelenleg 7 olvasatlan levele van. (Ez volt kb 1 órája)


Még nem kérdeztem rá, mert csak este ér haza. Akkor szokott netezni, ha nem bír aludni én meg már alszom.


2012. márc. 28. 15:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem!
2012. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyértelműen nem fér bele. Ha annyira beszélgetni akar beszélgessen velem. Ha meg nem bír aludni, vegyen a kezébe egy könyvet és olvasson, vagy nézzen meccset, vagy mit bánom én, de ne idegen nőkkel cseverésszen.
2012. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, neked belefér-e a kapcsolatodba, az enyémbe biztosan nem férne bele. Én nagyon kiakadnék, az tuti! Többé nem tudnék benne bízni! Honnan tudod, hogy csak beszélget velük? Lehet, hogy találkozott is pár lánnyal.
2012. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk az jutott eszembe, hogy nem biztos, hogy nőkkel beszélget. De valószínűbb mint hogy ott keres haverokat.
2012. márc. 28. 15:58
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,nem fér bele.A társkereső azért van,hogy párt keressünk magunknak.Ha igazán más nőkkel(ismerősökkel) akar beszélgetni akkor arra jó a gmail,facebook,citromail,freemail és társai,nem?! Jobb ha szemmel tartod!
2012. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Semmit sem tudok. Arra gondoltam, valahogy felkéne törni a regisztrációját. De ez aljas dolog.
2012. márc. 28. 15:59
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem férne bele,

milyen a párkapcsolaton belüli kommunikációtok?

Volt már erre való utalás, jel?


Ha nem valószínűleg tagadni fog.

2012. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyik barátnőm párja bukott le így, barátnőm nem szólt neki semmit, hanem el kezdett vele levelezgetni, aztán találkozó megbeszélés, és nagy koppanás volt a fickónak...
2012. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nincs olyan nő,aki ezt elnézi a párjának. (kiéve ha nyitott kapcsolatban élnek)
2012. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
egy társkeresőn szinte csak nőkkel beszélget. hisz ott a neve, általában fényképe is, ergo tuti, hogy csak nők fognak kapcsolatba lépni vele. ez még egy laza randizós "járásban" se fér bele nálam, nem hogy egy tartós, komoly kapcsolatban, ahol együtt is éltek.
2012. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!