Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék leszokni a kis...

Hogy tudnék leszokni a kis kori rossz szokásomról?

Figyelt kérdés
Elég érdekes és kellemetlen a sztori . De belevágok... Szóval én kiskorom óta , cumizom a ujjam ... ( nem ér nevetni, bár tudom hogy röhejes vagyok :D! ) Sokszor már észre sem veszem magam és tök természetesen jön.. Általában csak itthon .. vagy ilyen , nem mozgós ' filmet bambulós programoknál .. Na meg elalvás előtt...Mért van ez hogy egyszerűen nem bírom abbahagyni...? Lelehet erről szokni ? ...
2012. ápr. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én kb 30 évesen szoktam le a körömrágásról. Úgyhogy: bármiről le lehet szokni!
2012. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy le lehet, csak nagy akaraterő és elszántság kell hozzá. A rossz szokások valami miatt kialakulnak, próbálj meg rájönni, hogy mi az és változtass rajta. Én is hasonló cipőben jártam, mint te.. és én tudom magamról, hogy én ezt azért csináltam, mert nagyon sokszor egyedül voltam, magányos, szeretetre vágytam, amit senkitől nem kaptam meg. És a cumizás valahogy megnyugtatott.. Én emlékszem egyszer ovis koromban szoktam rá nagyon, amikor sokáig beteg voltam és itthon kellett lennem heteket, aztán gyakran előjött, amikor egy közeli családtagom elvesztettem. Szerintem ezeknek a dolgoknak lelki okai is vannak. Például a körömrágást szerintem az izgulás, szorongás váltja ki.
2012. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a cumizás olyan volt nekem, hogy amikor emberek között voltam és jól éreztem magam, vagy elfoglaltam magam valami olyannal, akkor egyáltalán nem hiányzott. De ha egyedül voltam, csak úgy szenvedtem és elalvás előtt akkor előjött megint. Bár aztán lett éjszakai kivehetős fogszabályzóm és úgy már nem volt jó :D
2012. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Orális inger. Ezért dohányoznak sokan, vagy zabálják magukat dagadtra. Javaslom vegyél egy csomag fogpiszkálót, és mikor ingered van cumizásra, kezdj el egyel matatni a szádban :D

Mikor kifogy a doboz, már el is múlik szerintem. Csak le ne nyeld :D

2012. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..! Főleg a 11:42/4 es személynek ...!


,, a cumizás olyan volt nekem, hogy amikor emberek között voltam és jól éreztem magam, vagy elfoglaltam magam valami olyannal, akkor egyáltalán nem hiányzott. De ha egyedül voltam, csak úgy szenvedtem és elalvás előtt akkor előjött megint '' Pontosan ugyanígy vagyok vele én is! megnyugtató hogy nem vagyok ezzel egyedül.. Neked sikerült leszoknod..?És ha igen akkor hogyan:)?

2012. ápr. 14. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kollégiumba kerültem, emberek közé, egy kicsit talán kiegyensúlyozottabb is vagyok és rájöttem, hogy semmi értelme nincs. Próbálj uralkodni magadon, ha tévézel és csak bambulsz akkor rágózz, egyél szotyit, gyümiket. vagy kend be az ujjad valami nagyon rémes ízű krémmel.. Nem tudom igazából. Önfegyelem kell hozzá.
2012. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem szép válasz, de egy pasi jó megoldás lenne. csókolózással le tudnád foglalni a szád, na meg ha cumizni akarsz, akkor ott van ő, és neked is jó meg neki is.
2012. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!