Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lehet a suli legmenőbb...

Milyen lehet a suli legmenőbb lányának lenni? Milyen az élete?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 20:30
 1/7 anonim válasza:
100%
kúrás, szopás, anál...
2012. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
grupi...
2012. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

A látszat az,hogy jó neki,mert mindenki szereti.De nézzünk csak jobban a dolgok mélyére..:

~A nagymenő srácok kihasználják,csak a szexre kell ő mindenkinek.

~Csak érdekbarátságai vannak.

~Nehezen talál munkát.

~Buta marad az élethez is,nem tnaul a hibáiból.

~Vagy bedrogozik és cigizik és még alkoholista is lesz és egy kiadós buli után autóbalesetben meghal.

~A szülei nem szeretik annyira,mert nem tudják szabályozni..


16/L-nem plázacica,normális lány.:D

2012. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nezz mg egy -ket idiota hollywood-i filmet, ami ehhez a temahoz kapcsolodik...na olyan.A kulsossegekrol, rivalizalasrol szol,baratnok tomkelegerol(akik csak a legmenobb lany szemebe jopofiznak, kozben meg a helyere palyaznak.)szerelmekrol(?) meg kinek van tehetosebb anyuci, apuci...baromi izgalmasnak s alomeletnek illusztralva.A valosag ugyanez csak kevesebb penzbol.A csorobb emberekbol nem igazan szoktak kikerulni "legmenobb" lanyok.A trendi szokasokhoz es cuccokhoz ugye penz is szuksegeltetik, lehetoleg minnel tobb.

Az ertekes emberekbol is szoktak kikerulni feltuno egyenisegek...de oket nem menosegileg kategorizaljak az ertelmes emberek.Erted...

2012. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Biztos jó. Nemcsak pénzesek, szépek, jó alakúak is.

A fiúk körülrajongják őket, akkor is, ha nem fekszenek le senkivel, a lányok meg irigyek rá, hogy milyen trendi.

És még igaz barátai, barátnői is vannak, ugyanúgy, mint a csúnyábbaknak, kevésbé népszerűeknek.

Csak ők rendelkeznek extrákkal is. Meghívják olyan bulikra is, ahová másokat nem, olyan lehetőségeik vannak, ami a nagy átlagnak nincs.

2012. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk általánosban volt pár ilyen "legmenőbb lány". De már első osztálytól hatalmas volt az arca az egyiknek, 8.-ban már pláne. A másik inkább azért volt ilyen "menő", mert elég korán érő típus volt, 9 évesen már cicije volt, amikor nekünk még semmi :) Ő amúgy egy jófej, normális lány volt, csak valahogy nem csak testileg, de más téren is sokkal felnőttebb volt nálunk, vagy ha nem is felnőttebb, de nem volt már annyira kislány. Én őszintén nem sokat tudtam róla, hogy hogyan él, miként, mert nem sokat beszélt magáról. A másik lány, na ő ilyen végtelenül nagypofájú, még csak nem is egy túl szép leányzó volt. Annyi, hogy a többiekhez képest marhára gazdag. Állandóan lefitymálta a többiek öltözködését, mert ő 20 ezres gatyában járkált (mindezt a '90-es években, pedig én most se adnék ennyit egy farmerért, de akkor ez pláne nem volt kevés pénz).

Mondjuk nálunk általánosban azért mindez kulturált keretek között zajlott, szinte minden gyerek értelmiségi családból származott, sokaknak voltak orvosok, tanárok, jogászok a szülei, de persze ettől függetlenül közöttünk is voltak kevésbé jómódúak.


Középsuliban is voltak ilyen menő macák, bár ott ez nem volt ennyire feltűnő. Azért az egyikükre nagyon emlékszem. Szegénykém buta volt, mint a segg, de állandóan arra verte magát, hogy ő minden buliban ott van, ha nem engedik el, akkor kiszökik. Tanulni nem tanult, látványosan tojt az egészre, és egyszer ki is fejtette, hogy neki minek tanulni, neki gazdag pasija van, úgyis eltartja. Mire befejeztük a sulit, már nem voltak együtt, 20 évesen terhes lett, férjhez ment, aztán elvált, most megint terhes, most lesz a második esküvője (24 éves amúgy), hát hogy is mondjam, egyértelmű, hogy nem vitte és nem is viszi semmire az életben, de a fennhéjázása a régi. Róla csak azért tudom, hogy mi van vele, mert hogy, hogy nem, pont a szomszédomban lakik.


Hát így visszagondolva, nem irigylem őket, lehet, hogy menők voltak a suliban, de vagy akkor, vagy később, de mindenki rajtuk röhögött.

2012. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legjobb barátnőm volt általánosban a legmenőbb lány. Mindenki ismerte a felső évfolyamból, bárkihez odamehetett beszélgetni, állandóan meghívták mindenfélére a büfében...:D ilyenek. de szerintem zavaró lehet, ha mindenki rólad beszél... én örültem, hogy nem vagyok a középpontban.:)
2012. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!