Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett a gimi "legmen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a gimi "legmenőbb" pasija, vagy nem?!

Figyelt kérdés
Ő a "raj", legalábbis mindenki így gondolja rajtam kívül! Én nem vagyok olyan népszerű a suliban, sok barátom van, de csak 3 olyan ember, akikre mindig számíthatok.. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy engem nem ismer - és szeret mindenki, őt igen, pedig egy beképzelt majom!! Nagyon bunkó, és lenéző mindenkivel.. 15 évesen fiú létére szőkére festeti a haját, nagyon odafigyel az öltözködésére, meg ilyenek.. Szerintem külsőleg, és belsőleg is egyaránt gáz, de mégis mindenki szereti.. Konkrétan nem vallotta be, hogy szeret, mert hát ugye én nem vagyok olyan "raj" mint ő, de nagyon sok erre utaló jel volt már sajnos.. Pl.: Órákon, szünetekben, suli után követ, és folyton bámul, aztán ha oda nézek, akkor gyorsan elfordul.. Viszont nem értem, mert állandóan azt hallom vissza másoktól, hogy mikor kimegyek a teremből, akkor egyből rólam beszél, hogy én milyen egykis nyávogós okostojás vagyok, meg ilyenek.. Múltkor kérdeztem tőle valamit, erre ő csak néz, és nem válaszol! De ha ő kérdez valamit, akkor én válaszoljak.. Semmit sem értek.. Még csak 1 éve ismerem, de első félévben meg szintén mindig rólam bezsélt, de akkor még olyanokat mondott, hogy milyen aranyos vagyok, meg ilyenek.. Ja, és egy valamit kihagytam, lehet, hogy ezért nem szólt hozzám egyszer.. Matekórán voltunk, és egész órán bámult, aztán egyszer én is oda néztem, és elkezdett mosolyogni rám, meg szemezni akart, aztán én gyorsan elfordultam, oda se mertem nézni utána.. És még csodálkozi, hogy nem szólok hozzá.. Utálom őt. De akkor most szeret vagy nem? Előre is köszi a válaszokat..:)
2010. máj. 1. 23:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
Raj? Cigányok vagytok?
2010. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%
Há ha raj ákkó mán elíg gáz lehet tezsvírem.
2010. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
KÖszönöm.. A raj=menő, ahogy a "menők" hívják magukat.. És kérdésedre a válasz: kétségtelenül cigó vagyok, lerí rólam, de legfőkébb rólad testvérem!
2010. máj. 1. 23:31
 4/37 anonim ***** válasza:
57%
Cigányok vagytok?
2010. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
És te?
2010. máj. 1. 23:32
 6/37 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :P

De komolyan,már bocsi,de max 12nek mondanálak. A srácot szintúgy..

Valószínüleg beléd zúgott..vagyis akkor stimm lenne,ha erre érettek lennétek. Bocsi..

2010. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
57%
Ja, tipikus cigó vagyok...
2010. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:

CIGÁNY VESZÉLY

CIGÁNY VESZÉLY


vörös riadóóó :D

2010. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit. Ha valaki raj, akkor a cigánysoron ő a legnagyobb bikák egyike. A menő meg az agyon kokszolt idióták, akik bár magyarok, de az üzbég kecskepásztor túltesz rajtuk.
2010. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

"Nagyon odafigyel az öltözködésére meg ilyenek."

Milyenek aranyom?Fejtsd ki,mint a borsót!

2010. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!