Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi hátrányom lehet abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hátrányom lehet abból, hogy a SULI/GIMI legmenőbb csaja lettem?!

Figyelt kérdés

Még csak most kezdtem a gimit,szept.1én,9.es vagyok egy neves gimnáziumban,igen jól tanulok..szinte mindenből 5ös vagyok néha-néha becsúszik 1-1 négyes..

Most hogy elkezdtem a gimit nagyon menő lettem a fiúk körében,minden fiú velem szeretne járni,és minden csaj féltékeny rám.. a suli legmenőbb pasija megvan őrülve értem..4.esek is totál rám kattantak..kicsit sok ez nekem így hirtelen..

Jól öltözöm,drága ruhákban,póthajam van műkörmöm stb.

szóval elég jól nézek ki(pici ego) de szerintetek mi hátrányom származhat belőle?? vagy ti hogy vélekedtek róla.. ma kaptam 2meghivót is 2 legnevesebb diszkó megnyitójára és persze ingyen be is engednek(amit nem várok el,mert el sem megyek!!!)táskám is viszik a fiúk...:|


Légyszi írjátok le szerintetek mi lesz ebből?? Vagy jó dolog ez?? Hogy vélekedtek rólam?????


NEM KAMU! És légyszíves normális válaszokat írjatok


2010. szept. 13. 16:57
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Hirtelen nagyon sok barátnőm lett. a fiúk vacsorázni hívnak éttermekbe stb.
2010. szept. 13. 16:58
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Köszönjük, Emese.
2010. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
60%
ordenare ribanc lesz beloled
2010. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Köszi a gyönyörű kommentekeT!!! amugy 15L
2010. szept. 13. 17:01
 5/39 anonim ***** válasza:
86%

Igen, erre nagyon vigyázz.

Lehetsz te a legmenőbb, csak ne járj(bässz) kétnaponta más emberrel.

2010. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

17:02 igen köszönöm a válaszodat!

épp ezt akartam írni a suli legmenőbb pasiját vissza utasítottam azért mert még 2hete sem járok iskolába s máris PASIm,barátom legyen...hát inkább elvagyok 1edül

2010. szept. 13. 17:03
 7/39 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy szép vagy, legyen egy tartásod, ne használj ki másokat és ne hagyd magad kihasználni, ebben az esetben nekem nincs rólad rossz véleményem! De amit itt leírtál, hát ismerek ilyen lányokat és sajnos 90%uk akkora ribanc.. remélem te a másik 10%-ba tartozol :)
2010. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Kort és Nemet is írjatok már LÉgyszI!!!
2010. szept. 13. 17:05
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

"szinte mindenből 5ös vagyok néha-néha becsúszik 1-1 négyes."


Ilyen sok jegyed van már a nem egész 2 hét alatt? :O

2010. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
eeemberke // igen próbálok oda figyelni,nem szeretném ha rib@ncnak néznének.és egy ideig nem is tervezem hogy bákivel is összejöjjek a GIMI területén
2010. szept. 13. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!