Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy béküljek ki a legjobb...

Hogy béküljek ki a legjobb barátnőmmel? (részletek alul)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel egy osztályba járunk és mostanában az egyik barátnőmre féltékenykedik. Beszéltem vele erről, hogy nem érdemes rá féltékenynek lennie ugyanis max. 5 percet vagyok vele. Nem szeretném elhanyagolni a többi barátnőmet miatta, de őt sem. Sokáig veszekedtünk és most azt mondta, hogy válasszak. vagy ő vagy a barátnőm. Mivel úgy gondoltam, hogy egy igaz barát nem kérdez ilyet ezért a barátnőmet választottam és megsértődött, hülyeségeket terjeszt rólam és megutáltat azokkal akiket a legjobban szeretek.
2012. ápr. 17. 19:48
 1/5 anonim válasza:
Max 5 perc nem olyan sok idő... Ha csak erre a barátnődre féltékeny és máskor nem vetted észre rajta, hogy féltékenykedne, akkor nem lehet h ellenszenves neki a másik lány? Mert akkor szerintem tényleg nem éri meg. Hogyha ez van akkor kérj tőle bocsánatot, mert mondjuk ha az ellenségének tartja akkor neki elég rosszul eshetett, mert úgy rzi, hogy hátba szúrtad. Viszont ha nincsen vele semmi baja, akkor ideje, hogy elgondolkodj arról jó barátnő-e? Mert ha összeveszünk az igazi barátainkkal nem terjesztenek pletykákat..
2012. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az ellensége.
2012. ápr. 17. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van első hozzászólónak.AZ IGAZ BARÁTOD NEM CSINÁL ILYENEKET.Nem kér meg hogy válassz,elfogadja hogy nem csak ő létezik számodra,van más barátod is.Nem terjeszt rólad pletykákat és nem csinál semmi hasonlót még ennél sokkal "komolyabb" helyzetekben sem.De nem kell aggódnod,aki tényleg a barátod vagy igazán fontos vagy a számára akárcsak ő neked akkor nem fog hinni a pletykáknak,ha kételyei támadnának akkor is tőled fogja megkérdezni.Érdemes lenne ettől függetlenül beszélni az ominózus pletykás "barátoddal",már csak azért is hogy megbeszéljétek a helyzetet és hogy hogyan tovább,bár én hasonló helyzetekben nem próbálnám megmenteni ezt a kapcsolatot.Mégis jobb ha úgy váltok el(ha sor kerül erre),hogy tisztázva vannak a dolgok,nem jó ha maradnak nyitott kérdések egy konfliktus után.Úgyhogy sok sikert és remélem hogy megoldod a problémát.:)
2012. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen barátok nem barátok, max. osztálytársak egy általános iskolában, ahol megszokás alapján "lógnak együtt" az emberek. ha össze akar veszni, hadd tegye, de egy tanácsot fogadj meg: ne süllyedj a szintjére, és te ne terjessz róla semmit.

amúgy az ilyen kapcsolatok általában addig tartanak, amíg egy suliba jártok, az igazi barátság nem törik meg egy apró nézeteltérés, egy új ötperces barátnő, egy fiú vagy egy szobafogság miatt.

2012. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Nem tervezem, h pletykáljak róla és semmi ilyen. Megfogadom a tanácsaitokat. :)
2012. ápr. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!