Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetett babám, akit most...

Lehetett babám, akit most elveszítettem?

Figyelt kérdés
Kb. már három hete émelygek, szédülök, többet eszem és álmosabb vagyok a szokottnál. Gyógyszert szedek évek óta, de azért megcsináltam egy tesztet, ami negatív lett a menstruációm előtt. A menstruációm ezután késett egy napot, majd megjött tegnap fél napra sem, akkor is csak barnás volt és kevés. El is múlt, de ma reggel hatalmas vérdarabok távoztak belőlem. Ez most mi lehet. Volt babám és már nincs? Orvoshoz is megyek, vagy ne menjek tanácstalan vagyok!
2011. jan. 18. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz.
2011. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehetnek tunteid 3 hettel a verzes elott, a teszt negativ volt. tuti hogy nem voltal terhes.
2011. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem,hogy terhes voltál,mert akkor bőséges vérzéssel járt volna a vetélés! Legalábbis nálam így volt!De azért menj el az orvoshoz már csak azért is ,hogy megnyugtasson!
2011. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!