Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol keressek az interneten...

Hol keressek az interneten kreatív, minden új iránt érdeklődő ötletes (talán kicsit különc) embereket, akiknek elegük van a mostani életükből?

Figyelt kérdés
Akik utálják a monoton hétköznapokat,és hogy senki nem érti meg őket,és most csak álmodoznak.Vannak ilyen emberek egyáltalán rajtam kívül?Ha igen,akkor az ő társaságukat szeretném megtalálni,de nem tudom hol keressem őket:(

2012. ápr. 20. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, itt vagyok! :D

Talán nem vagyok annyira minden új iránt érdeklődő, de a többi "kritérium" tökéletesen rám illik. :)

2012. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy,fiú/lány,és honnan?

én 37/F Kecskemét mellől.

2012. ápr. 20. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
22/L, Budapest. :)
2012. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy kicsit félreérthető volt a kérdésem,de nem vonom kétségbe azt,hogy ilyen lennél.Milyen dolgok érdekelnek?:)
2012. ápr. 20. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
A problemad az lehet, hogy nincsennek vagyaid, amit elakarsz erni, hiszen az almodozas inkabb egy kielegitetlen vagy marad, es ezert monotonok a napjaid is. TEhat neked nem hozzad hasonlo szemelyiseget kellene keresned, mivel akkor mar ketten unjatok, es sajnaljatok onmagatokat, inkabb egy kreativ tarsasagot keress, akik aktivan elnek, es mindig kitalalnak valami ujat, ami aztan a celjuk lesz, ezert dolgoznak naponta, es van akaratuk, kitartasuk, beloled ez hianyzik!
2012. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
www.moly.hu könyves közösségi oldal, sok elvont gimnazista lány van fenn, meg ilyen homoerotikus fiúkák is, 14-20 év között
2012. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kereshetsz youtube -on, flickr.com-on és más oldalakon érdekes tartalmakat, és kapcsolatba léphetsz pl. a szerzőikkel, létrehozóikkal
2012. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vagy csak simán nézd meg a blogomat:

The girl behind the fashion mask

www.thegirlbehindthefashionmask.com/

2012. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vagy látogass el egy swinger-klubba:


Július 4 (szerda) 20:00-tól

Swinger Capuccino

Ingyenes, ruhás ismerkedés

egymással, a klubbal és a swingerrel!

Ha nem jártál még hasonló helyen,

de az érdeklődésed megvan...

[link]

2012. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!