Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkóság egy olyannak a...

Bunkóság egy olyannak a boldog kapcsolatodról mesélni akinek nincsen párja?

Figyelt kérdés
Azt elmondani hogy minden tökéletes, megtaláltad az igazit, már tervezitek a gyerekeket, jó vele a szex stb. Nem így egyszerre rázúdítani, csak apránként erről is meg arról is mesélni.
2012. ápr. 21. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen típusú ember.Mert ha kissé szomorkás azért mert egyedül van,stb,akkor nem ömleszteném rá az ilyen dolgokat.Én amúgy is meg tudok zuhanni ha egyedül vagyok,nem lenne kedvem mindig ezeket hallgatni.
2012. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Én soha nem ecseteltem olyanoknak a boldogságomat, akikről tudtam, hogy nincs senkijük esetleg otthagyták őket.
2012. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Mondjuk nekem nincsenek olyan ismerőseim, akik idegrohamot kapnak, ha nincs párjuk.

2012. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
szerintem bunkóság,néha kérkedésnek hangzik
2012. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a jo barátaimnak mesélek az életemről ami ha épp rossz akkor rosszat ha ép jo akkor jot...ugyanezt teszik ők is az h nekik épp rossz nekem meg jo hát igy alakult ettől nekem nem lesz jobb vagy rosszabb meg nekik se---szoval nem nembunkoság
2012. ápr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavar. én meg jobban keresek. ezen se sértődnek be. a barát örül a barátja sikereinek.
2012. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem bunkóság, amennyiben az egy baráti kapcsolatban történik és érzéssel, ergo tényleg nem kérkedésből zúdítod a másik nyakába azt éreztetve, hogy te milyen boldog vagy, ő pedig egy rakás szerencsétlenség. Engem nem zavar, csak akkor ha non stop ez a téma, mert akkor elkezdem tényleg nagyon nyomorúságosnak érezni magamat.
2012. ápr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Miért kéne titkolni az életedet? EL lehet mondani, de célszerű nem állandóan erről beszélni, apró részletekbe merülve.
2012. ápr. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mások boldogságáról hallgatni mindig jó érzés szerintem.
2012. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!