Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gonosz dolog, ha ezt gondolom...

Gonosz dolog, ha ezt gondolom néha?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimról van szó. Néhány lány sokszor panaszkodik arról, hogy nem jött meg a menzeszük, és aggódnak. Persze nem betegség meg egyebek miatt, hanem mert nem védekeznek. És nem egyszer fordult elő és nem csak egy embernél. Ott sírnak egymásnak, hogy jajj mi lesz, meg a szüleik megtudják. Amikor rákérdezek, hogy miért nem védekeztek, akkor azt mondják, hogy nem tudják, nem volt kedvük, vagy a pasijuk " idejében kihúzza".

Néha azt gondolom, hogy megérdemelnék a terhességet, ha már kísértik a sorsot...

Csak aztán elszégyellem magam utána. Gonosz dolog ?

17/l


2012. ápr. 22. 11:18
 1/5 anonim válasza:

szerintem teljesen normális


mivel ha akkor felelőtlenek voltak, akkor ne csodálkozzanak ha teherbe esnek

ha meg ennyi felelősség sincs bennük, akkor ne szexeljenek

hanem tanuljanak

23l

2012. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hat szerintem nem! mar azer sulis fejjel is meglehet gondolni az ijen dolgokat!
2012. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sókristály ***** válasza:

Gáz is, meg nem is.

Természetes, hogy megfordul a fejedben, hogy kapjanak büntetést a felelőtlenségük miatt.

De arra is gondolnod kell, hogy egy terhesség nem csak a lányt érinti, hanem a magzatot is, akit valószínűleg úgyis elvetetnének. Ha meg ebből a szempontból nézed, akkor ne kívánj nekik ilyet.

Én azt kívánnám, hogy késsen nekik vagy két hetet, aggódják magukat össze-vissza, de ne legyen a baba a dologban. hátha így is megjönne az eszük.

2012. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egy kicsit igen gonosz dolog! de nem az osztálytársaid felé gonosz dolog, hanem gondolj bele ha egyszer így büntetné őket a sors akkor az valóban csak az ő büntetésük lenne? NEM! ott lenne az a kisbaba aki akkor is rosszul járna ha elvetetnék és akkor is ha megszületne, hiszen egy ilyen felelőtlen anyukára nem hiszem hogy szüksége lenne. kívánj nekik inkább valami nem túl súlyos de annál kellemetlenebb gombás fertőzést amiért nem védekeznek :)az sem szép dolog, de arra nyugodtan mondhatnád nyugodt szívvel hogy úgy kell neki :)
2012. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, én is a baba miatt szégyelltem el magam.
2012. ápr. 22. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!