Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magammal vihetek egy 17 évest...

Magammal vihetek egy 17 évest a szavazófülkébe, vagy csak egész kicsit, akit nem hagyhatok kint egyedül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Fogalmam sincs, de 17 évest minek akarsz?
2010. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
A szavazófülkében senki nem lehet a szavazón kívül, még gyerek se.Ilyen nincs hogy nem hagyhatom kinn.
2010. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok amúgy, csak érdekelt volna az elmélete a dolognak. De elég nagy baromság, akkor hagyjam kint a 6 éves gyereket, hadd rohangásszon?
2010. ápr. 11. 14:50
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
be lehet vinni simán
2010. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom engem apám eddig miindig bevihetett nem szólt neki a kutya sem hogy ne! De ma persze külön szavaztunk ;):D
2010. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha akarod, akkor ott mindenki szeme láttára töltöd ki a szavazólapot és a hangosbemondón is kihirdetheted!!
2010. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha az illető 6 éves gyereke túl neveletlen ahhoz, hogy legfeljebb 20 másodpercet kibírjon nyugton, akkor a szülő ne menjen a szavazó fülkébe, hanem vonuljon valahová félre, és ott ikszeljen. Amikor én ma reggel szavaztam, alig használták a fülkét, és senki nem mondta, hogy így nem lehet.
2010. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a fülke csak egy biztosíték arra vonatkozóan, hogy ha te szeretnéd titokban tartani a politikai állásfoglalásodat, akkor megtehesd. Az már más kérdés, hogy ha fennhangon hirdetni kezded a teremben, hogy te kire voksolsz, azt vehetik úgy, mint a jelenlevők befolyásolása, és akkor sürgősségileg kipakolhatnak mindenestől.:)
2010. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
(2) A szavazás ideje alatt csak a szavazó tartózkodhat a szavazófülkében. Az a választópolgár azonban, aki nem tud olvasni, illetőleg akit testi fogyatékossága vagy egyéb ok akadályoz a szavazásban, más választópolgár – ennek hiányában a szavazatszámláló bizottság két tagjának együttes – segítségét igénybe veheti.
2010. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
tavaly 16 voltam és mamámmal meg nővéremmel is bementem szavazni :) én huztam be mind a kettőnek, persze ők mondták h mit.:D de simán beengedtek :)
2010. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!