Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azért bántanak, mert különlege...

Azért bántanak, mert különleges vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyképűnek tűnni, de érzem, hogy különleges vagyok. Sok mindenben tehetséges vagyok, zene, versírás, rajzolás, sport. Sokan bántanak, beszólogatnak. Ez miért van? Mindenkivel próbálok kedves lenni. Elnézést, de nektek szürke tucatembereknek miért fáj ez? És van köztetek pár különleges, tehetséges ember, ti hogy viselitek ezt? Magyarországon ahogy én látom, szinte csak unalmas, szürke embereket látok. Miért van ez? A fiatalok is, akik egykorúak velem, csak isznak diszkóba járnak, nem olvasnak, buták. Ez miért van ? Hol vannak olyan különleges emberek, mint én? Bocsi a sok kérdésért.

2012. ápr. 23. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
98%
- Doktor úr, nincsenek barátaim. Mi lehet ennek az oka, barom.rcú?
2012. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
64%
Ez van, nézd én is elég sok mindenben tehetséges vagyok, de van aki ezt el se hiszi ugyanis állítása szerint egy ember nem érthet "mindenhez". Mindegy, kérdésedre válaszolva kicsit engedd lejjebb a lecet, ennyi.
2012. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
34.éve így vagyok ezzel...:)
2012. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
95%
Egy különleges ember el tudja érni, hogy megbízzanak benne, van akkora intelligenciája, hogy beépüljön a többiek közé és a megfelelő időben villogtassa tudását. Bocs, de a leírásod alapján nem vagy különleges, csupán annak hiszed magad. :)
2012. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
97%
Mert gondolod, hogy a tehetségesek nem lehetnek szürke tucatember? Sokan tehetségesek valamiben. Talán azért kötnek beléd, mert felvágsz. Sőt ezt nem szeretik az emberek. Nem vagy különleges attól, hogy felsoroltad miből vagy profi. Rengeteg ember van aki pl. zenéléssel foglalkozik és rengetegen rajzolnak úgy mint egy profi illetve sok sportoló is van. Miért lennél te különleges? Ha az vagy akkor menj a csillag születikbe és világsztár leszel! Bocsi a sok válaszért.
2012. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy a sok szürke kisegér sértegetni fog és megkérdőjelezi,h különleges vagyok. Szánalmat érzek irántatok.:)
2012. ápr. 23. 19:43
 7/80 anonim ***** válasza:
4-essel értek egyet. És az, hogy beépülsz, még nem jelenti azt, hogy lesüllyedsz a szintjükre. Én is rengeteg buta embert ismerek, sőt, személyesen nincs is olyan ismerősöm, akire azt mondanám, hogy na igen, ő értelmes (jó, talán anyám az, de vele meg más bajom van), eszméletlenül butának és életképtelennek tartom őket, de talán azért kedvelnek mert ezt nem éreztetem velük folyamatosan.
2012. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
72%

19:40 vagyok


Tudod, kamaszkorom nagy részében ugyan így szürkének láttam az ittenieket, sőt még most is, de rájöttem, hogy én voltam szürke és ezért volt mindez, érted? Nem voltam képes túljutni a sérelmeimen és kivetítettem mindenkire, ezért láttam őket szürkének. :)

2012. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem felvágsz a vélt vagy valós tudásoddal. A zene, versírás, rajzolás eléggé szubjektív, lehet, hogy rajtad kívül mindenki szerint sz.r amit csinálsz.
2012. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
95%
Már biztos, hogy kamukérdés.
2012. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!