Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neked van igazi barátod? Aki...

Neked van igazi barátod? Aki olyan, mintha a testvéred lenne? Akivel teljesen egy húron pendültök?

Figyelt kérdés
Főleg lányokhoz szól a kérdés :) Van ilyen barátnőd?
2012. ápr. 25. 18:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igaz, amit mondasz, és szép dolog, hogy ennyire szereted a testvéredet :) nekem 2 évvel fiatalabb húgom van, imádom, nem is tudom milyen gyerekkorom lett volna nélküle. de én egy olyan "filmbeillő" barátnőt szeretnék :)
2012. ápr. 25. 18:55
 12/13 anonim ***** válasza:
De mondom, hogy nem lehet. 20 felett vagyok és soha nem voltak barátaim. Soha nem volt senki akivel baráti viszony lett volna köztünk és mindent megbeszéltünk volna. Mindenkivel megrekedtünk haveri szinten... A testvéremmel se olyan mély a kapcsolat. Olyan, mintha teljesen egyedül lennék(ami részben igaz is). Ez van, így jártam.
2012. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bindispetra válasza:
Van ilyen barátnőm. Kettő is. Az egyik lehet hogy az interneten, de majdnem mindig egyet értünk. A másik a valóéletben mindig látom, kivétel nyáron. :)
2012. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!