Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti igazi NŐ-nek...

Lányok! Ti igazi NŐ-nek érzitek magatokat a párotok mellett? Ha igen, miben mutatja ezt ki, ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

Írnátok nekem kort is, és hogy hány éve vagytok együtt?


Nagyon kíváncsi vagyok a válaszotokra!


2012. ápr. 19. 19:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
21 éves vagyok, és 3 éve vagyunk együtt. Sokszor sajnos nem érzem magam nőnek, mert úgy kezel mint egy kislányt. De néha már túlzottan is. Meg direkt azzal idegesít hogy mondja, hogy pl. a barátnőm milyen jó csaj, meg ez milyen jó, stb. mikor pedig megsértődöm egy idő után, akkor jön, hogy jaj de hát én vagyok a legszebb, meg a leggyönyörűbb. Egyedül szex közben érzem igazán nőnek magam, olyankor szokta mondani, hogy milyen jó vagyok, milyen jó velem...
2012. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
nem éreztem. 2 évig voltunk együtt, sokszor szét is mentünk. végeredményben emiatt is szakítottam végleg. egyre távolabb került tőlem, nem puszilt meg csak úgy vagy bújt mellém, nem dicsért meg úgy éreztem már a vége felé magam mint ha egy haverja lennék. az együttlétek is eléggé ritkábbak lettek. fontos hogy egy férfi éreztesse a nővel hogy nő, bókoljon neki és legyen figyelmes. 22L
2012. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem. 11 éve vagyunk együtt, és válunk. Pontosan emiatt.

Hogy miben NEM mutatja ki? Konkrétan úgy élünk egymás mellett, mintha egy megszokott berendezési tárgy lennék. Semmi intimitás, semmi szex, se kedves szavak, se tekintet, se közös program kettesben (csak társaságban).


Mindenkivel kedvesebb, mint velem. Nekem csak egy mogorva, magába fordult, mindenért beszólogatós utálatos valaki jutott, aki nem hajlandó változni.

Hát ennyi.

2012. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
most nincs senkim éppen, de ahogy észrevettem, ez főleg azon múlik, hogy hogyan viszonyul hozzád a srác. mondok példát is. az egyik fiúm úgy kezelt mintha a gyereke lennék. megmondta, hogy mit csináljak, hogy csináljam stb. mindenbe beleszólt, mintha tényleg az apám lett volna. egy másik fiúm mellett meg azért éreztem magam nőnek, mert nem kezelt pisisként.
2012. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
37%

Nem, mert le se sz.rja a fejemet.10 evvel fiatalabb vagyok nala, es jo csaj is, o meg egyaltalan nem nez ki jol, de vmi miatt nem erdeklem.Szerintem titokban meleg.Egy eve vagyunk egyutt, de mar nem sokaig.

25L

2012. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
Második vagyok. az én exem is idősebb volt nálam 18 évvel. volt egy olyan időszaka is amikor kislányként kezelt és nem becsült.
2012. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%
Hat ugy latom, nemcsak az en pasim ilyen....5dik voltam
2012. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%

Az 5. hozzászóló mindent elmondott, ugyanolyan szitu az enyém is :-(

10 évvel fiatalabb vagy én is, és semmi :-(((

(pedig tényleg nem vagyok egy bányarém)

2012. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%

-vagy

-vagyok, bocs

2012. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Nőnek és boldognak érzem magam! 4éve együtt,de nem megyünk el úgy reggel otthonról, hogy ne dicsérje meg a hajam, a ruhám, valamim. Pasi létére naponta elmondja, hogy szeret és ezt érezteti is a tekintetével,az érintéseivel.
2012. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!