Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik két nő között igazi...

Létezik két nő között igazi barátság?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amikor az életedet is rá mernéd bízni a másikra és önmagad lehetsz mellett, mert azért szeret, aki vagy és elfogad a hibáiddal együtt és őszinte lehetsz vele akár pozitív akár negatív dologról van, akire lehet számítani ha baj van és akivel együtt lehet sírni és nevetni is.


Van valakinek ilyen barátnője?

Vagy van valaki aki tudna ilyen barátnő lenni? Szívesen megismerkednék vele :)


2012. márc. 30. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt hittem,hogy nekem van egy ilyen barátnőm,erre tessék,kiderült,hogy tévedtem.Kidobtak itthonról,megkérdeztem,hogy aludhatok-e nála,és az volt a válasz,hogy ő már lebeszélte a pasijával,hogy nála alszik,akivel 1hónapja volt együtt!!! Persze azóta szakítottak és jönne hozzám,de én szóba se állok vele ezek után.
2012. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem hál' istennek ilyen barátnőm van. : )
2012. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 ilyen barátnőm van, hatalmas kincs és nagyon remélem így marad :)
2012. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
igen van egy ilyen barátnőm és azt hiszem én is ilyen vagyok :)
2012. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincsenek igazi barátnőim.:(
2012. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, de ezt Én alakítottam így , egyszerűen nem igénylem a túl bensőséges "bari" kapcsolatot .

Ha valaki nagyon barátkozna , hátrálok !

Nem tudom miért alakult ki így az agyamban , de nem bánom , ..

2012. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes, hogy csak azt soroltad fel, hogy te mit akarsz kapni, hogy mit adsz, azt nem.
2012. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7. ha elolvasnád figyelmesen, arra is rájönnél, hogy amit szeretne a kérdzeő, azt csak akkor kapja meg, ha ő is ugyanezt nyújtja. Nyilván akivel nem vagy őszinte, nem is érdekled, ha vele sírsz és nevetsz, akkor adsz te is annyit a baráti kapcsolatba, hogy az olyan legyen.


A kérdésre a válasz: igen, létezik ilyen, Büszkélkedhetek egy ilyen igazi baráttal.

2012. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kicsit furcsa, hogy ugye elvileg férfi és nő között nincs barátság, ezek szerint két nő között sem lehet, de sokan mondják, hogy férfiak között is inkább haverság szokott lenni. Most akkor senki senkivel nem lehet igazán jó barátságban? :D


Én úgy gondolom, hogy ez emberfüggő. Akármilyen nemű ember lehet jó barátságban akármilyen neművel, ha tényleg mindketten energiát fektetnek bele és passzol a személyiségük. A passzoló személyiség alatt amúgy nem azt értem, hogy egyformák mindenben.

2012. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen barátnőm van. Csak ahhoz az kell, hogy el tudd fogadni úgy ahogy van és ne legyenek elvárásaid. Fogadd el amit ad, és ne akard ráerőltetni azt, hogy szerinted hogy kéne adnia. Persze emellett legyél észnél, és lásd a különbséget aközött hogy ő máshogy szereted de szeret meg aközött, hogy nem szeret csak hülyének néz.

Eleve elítélem azt a sztereotípiát, hogy nők nem lehetnek barátok. Miért ne lehetnének?

2012. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!