Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincs valami tippetek, hogy...

Nincs valami tippetek, hogy hol szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Mármint jóban vagyok mindenkivel az osztályban, de egyikkel sem találkoznék délután. Tudom, sznob vagyok, és válogatós, de annyira zavar, hogy körülöttem mindenki műveletlen, és tudom, ez bunkóság, de nekem fontos, hogy szeresse a rock zenét, mert hosszútávon nagyon sokat számít a közös ízlés.

Idén megyek középiskolába, és alig pár százalék esély van arra, hogy találjak egy metálarcot.:D Koncertekre meg nem engednek még el. A nyarat pedig megint végig fogom unatkozni. Lány vagyok. Köszönöm.


Úristen így visszaolvasva annyira unszimpatikusnak tűnök, még magamnak is:D


2012. ápr. 29. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
családi kapcs. kategória nem a legjobb ennek a kérdésnek.. xd
2012. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de baráti kapcsolatok nincsenek:DDD
2012. ápr. 29. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon emlékeztet a 'stilusod' (ennyiből megitélve) az én 8. osztályos önmagamra. de középiskolában, már rögtön kilencedikben megtaláltam álmaim barátnőjét. :D a zenei ízlésünk nagyon különbözik, még az igényeink is pasitéren, de majd rájössz szerintem, hogy mindezek nem is fontosak annyira, mint a kölcsönös tisztelet, bizalom, és szeretet. még akkor is, ha ez annyira sablonosnak hangzik.

H^^18

2012. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is idén megyek középiskolába (14/L), velem is ez a helyzet. Jóban vagyok mindenkivel egy kicsit, de délután nem találkozok senkivel (az osztályból, bár más baráttal is ritkán). Merre laksz?
2013. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!