Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már részetek ilyen...

Volt már részetek ilyen "barátságban"?

Figyelt kérdés

Egy "barátnőm" tönkre tette anno az életemet egy pasi miatt.Ezt most nem szeretném leírni,túl bonyolult.De a lényeg,hogy akkor ennek nem voltam tudatában,hogy mit tesz a hátam mögött.Azóta eltelt pár év,azalatt rájöttem,hogy mi történt és megszakítottam ezzel a "baráttal" minden kapcsolatot.Azóta persze pletykál a hátam mögött,sokszor visszahallom.Már nem egyszer elküldtem a francba,de egyszerűen nem tudom levakarni magamról ezt a régi koloncot.Elegem van.Nem akarom,hogy megint az életem része legyen,semmilyen szinten.És nem akarok vele az utcán ordítozni,verekedni és leereszkedni a szintjére.Nem véletlenül nem állok szóba vele,azt sem tudom,hogy régen hogy bírtam ki mellette.Ő amúgy olyan típusú ember,akinek akkor nagy a szája,hogyha áll mögötte valaki,vagy hogyha van valakivel,akiről tudja,hogy őt fogja pártolni.Magyarul gyáva.Nekem meg nincs kedvem az idiótákkal háborúzni.A legrosszabb az volt,amikor a pasiját küldte rám,akinek a személyével összefügg az,ami anno történt velem,nagyon sokk rossz dolog.Vele órákig kellett veszekednem és magyaráznom neki,hogy miért nem vagyok kíváncsi arra a Q-ra.

Régen nagyon magamra voltam hagyva,senkivel nem tudtam megbeszélni a problémáimat és ezzel sokan visszaéltek.Kicsit megingott a bizalmam az emberekben.Egyszerűen hányingerem van tőlük,amikor eszembe jutnak.Hogy tud néhány ember ilyen makacs pióca lenni?Ti találkoztatok már a fönt leírt állatfajjal?Mit csináltatok velük?Hogy ráztátok le őket végleg?



2012. ápr. 30. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

találkoztam ilyen állattal.

amikor rendőrségi felszólítás ellenében sem hagyott fel a f@szságaival, új személyazonossággal elköltöztem egy messzi városba és senkivel nem közöltem erről semmit aki kapcsolatban állt vele .

azóta jó minden :D

2012. ápr. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első válaszát azért nem kell teljesen komolyan venned és ilyen drasztikus eszközökhöz folyamodnod ...:)

Csak, mert él körülötted pár idióta, nem kell feladnod a neved és a városod, ahol élsz.

Én nem értem, ha valakivel nem akarok beszélni, azzal nem is fogok.. Kivéve, ha muszaj vele együtt élnem, vagy dolgoznom, tehát valahogyan rám van kényszerítve a társasága. Elküldeném melegebb éghajlatra, vagy szólnék a barátomnak/szüleimnek, akárkinek, ha nem bírok vele egymagam. Állj a sarkadra, ne hagyd hogy megkeserítse az életed ...

2012. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már elküldtem a francba.Csak nagyon felhúznak az ilyen "emberek".Amúgy első példáját szívesen követném:)Ugyanis engem az egész falu utál,mert irigy g..ik.
2012. ápr. 30. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!