Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez milyen ember, és miért...

Ez milyen ember, és miért öltözik így?

Figyelt kérdés
Ma láttam a héven egy fehér, magas, 25-30 éves kopasz férfit, akinek barna nyaklánc volt a nyakában illetve egy lila színes kis tarisznyaszerűség, és az egész testén egy ilyen nagyon egyszerű, fehér, nyaktól lábig érő hálóing szerűségű ruha. teljesen vaj színű volt, illetve mezitláb volt, és egyszer ásványvizet csepegtetett az kezébe és a kezét a ruhája alá dugta, és olyan volt, mintha ott a hasa tájékán tartana valamit, talán a nemi szervét..esetleg....nemtudom! Milyen ember volt ez? Ez valami vallásos öltözködés? Előre is köszi!
2012. máj. 4. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán Krisna hívő volt.
2012. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:

"mintha ott a hasa tájékán tartana valamit, talán a nemi szervét" - ez aranyos:) Te hol tartod a tiedet?


Egyébként szerintem is Krisna tudatú lehetett.

2012. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
második: nem úgy értettem hogy valaki tart valamit valahol (pl én a krnyeret a spájzban tartom) hanem hogy fogta a kezében :/
2012. máj. 5. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!