Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni, hogy...

Mit lehetne tenni, hogy nagyobb legyen az összetartás?

Figyelt kérdés

Az iskolánk indult egy pályázaton.Viszont annyira kicsi az összetartás a falunkba,hogy a többség nem szavaz.Én szeretnék embereket toborozni,de gyerekként olyan nagy dolgot nem tudok tenni. :/

Erről van szó,hogy jobban értsétek:

[link]


Pedig annyira szeretnénk,tényleg már nagyon rég óta szürke a kerítésünk,8 évvel ezelőtt is az volt már. :(

Nem gondoltam volna,hogy ennyire nem lehet számítani az emberekre,hogy regisztrálás végett 30-40 Ft-ot sajnálnak a saját falujuktól,amit csak egyszer kell kifizetni...csak felénk ilyenek az emberek? :'(( :(

14/L



2012. máj. 5. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Van a faluba biztos polgármester,képviselők, rendezvényszervező. Ők nem foglalkoznak a dologgal?


Toborozz Facebookon.

2012. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden falu külön világ ebből a szempontból. Vannak olyan falvak, amik közösségként működnek, meg vannak olyanok is, ahol a falu egyik vége gyűlöli a másikat, vagy szimplán közömbösek egymás iránt az emberek. Ezt szerintem nagyon nehéz egy embernek megváltoztatnia.
2012. máj. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!