Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A férfiaknak vagy a nőknek...

A férfiaknak vagy a nőknek könnyebb manapság?

Figyelt kérdés
munka, párkapcsolat stb.. tekintetében szerintetek kiknek jobb lenni férfinak vagy nőnek?
2012. máj. 5. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

szerintem a férfinak

a nőkre szakad minden.utalok magamra,

gyereknevelés, háztartásvezetés, egyben legyél anya, feleség, nő e mellett még valaki melózik is..

nahát ennyit erről..


nem mondom hogy a férfiaknak könnyű, de azért jobb..

2012. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
66%
Szerintem a férfiaknak mindig is könnyebb volt, mint a nőknek és ez még így lesz a jövőben is. :P
2012. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Most ha tapasztalatot nézem, akkor a válaszom a férfiaknak. Én is dolgozok, emellett háztartást vezetek.Gyerek még nincs, de akiknek van, akkor az pluszba még.
2012. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

én nő vagyokés azt hiszem nekem (nőnek) mindíg is könnyebb dolga volt. A suliban is, az egyetemen is, amunkában is, nemcsak az eszemet használhattam, hanem azt is,hogy nő vagyok. Ha valakivel vitatkoztam, elmérgesedett a helyzet. én elüthettem egy viccel, egy férfi nem tehette volna meg.

Tárgyaláson könnyebb dolgom van,elég hamosolygok,máris hülyének gondolnak és nem reagálnak időben ha sarokba szorítom őket. Otthon a féejemnél ha valamit el akarok érni egyszerű eszközeim vannak rá.

nekem is van háztatásom, gyerekeim, de kétlem, hogy ezzel nehezebb dolgom lenne (takarítő is van a világon és házvezető is)

2012. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek sz@r
2012. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Nőknek. Azok a nők akik disznókkal élnek azoknál a férfinak könnyebb, de valójában nem. Bírom mikor a főzéssel jönnek és mellette még ki is moss. Hát ha hegesztés mellett vagy kalapácsolás mellett még rálehetne érni fűrészelésre is akkor szuper lenne. Ahogy a kérdező említi a párkapcsolatot bizony férfiaknak nehezebb mint nőnek. Egy férfinak nem is olyan könnyű dolga van. Megértem, hogy a nők is dolgoznak (egyesek), de a férfi se a f*szát rázogatja egésznap. Még az is szempont, hogy a nőből házisárkány lesz ami elég nehéz idegileg. Szóval a nőknek bizony könnyebb az élet:) már ha csak a szomszédba nézek akkor már nem is mentem messzire se.
2012. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

"Ha valakivel vitatkoztam, elmérgesedett a helyzet. én elüthettem egy viccel, egy férfi nem tehette volna meg."


Igen ez is egy szempont. Ennyivel is nehezebb nekünk férfiaknak. Vígyáznunk kell mit mondunk egy nőnek és nem mint fordítva.

2012. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Hát munkaerőpiaci szempontból biztosan a férfiaknak.


Párkapcsolati szempontból, viszont mindkettőnek nehéz dolga van.

2012. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

" (takarítő is van a világon és házvezető is)"

nem mindenkinek van erre pénze

2012. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
hihi most a nők pontoznakXD
2012. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!