Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiaknak lehetnek...

Ha a férfiaknak lehetnek elvárásai, a nőknek miért nem?

Figyelt kérdés

MOstanában itt is sok olyan kérdés van, hogy: Férfiak, lenézitek a nőket? MIért?

És akkor ezekre jönnek az olyan válaszok, hogy a nők csak külsőségre mennek, csak az számít neki, hogy jól nézz ki...

DE a nőknek miért ne lehetnének elvárásai? A férfiaknak talán nincsenek? Társkeresőkön: 50 éves, fiatalos, káros szenvedélytől mentes férfi keresi nem molett, vékony, karcsú barátnőjét 25-40 év között.


Itt van egy példa. És midnenhol ezt látom. A férfiaknak is vannak elvárásai, szép kebel, formás popsi, aranyos arc... És ők sem mennének oda egy ronda lányhoz, ha van mellette egy szép. Csak a férfiak semmit sem képesek beismerni. Elmennének a világ másik végére is, csak ne ők legyenek a hibások. Félreértés ne essék, nem vagyok férfigyűlölő, egyszerűen csak unom már ezt. Szerintetek?


2011. aug. 16. 07:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Tegnap is volt egy pont ugyanilyen kérdés. Szerintem keresd meg, és ott megleled a válaszokat is (már amilyeneket adtak a jónépek).
2011. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Meg mi nők legyünk ápoltak, legyünk vadmacskák az ágyban, állandóan pózoljunk, nyalogassuk a farkukat. Ez mind rendben van, de itt ahogyan egyes pasik írnak a leírásból vírít, hogy ezt csak Ők elvárják, de megmosni azt a pélót, vonzóvá tenni a saját testét, normálisan viselkedni luxus...

És akkor dolgozzunk, fözzünk, mossunk, gyereket neveljünk Ő meg (tegyük fel, hogy napi 8 órát és nem 12őt dolgozik) ül a TV előtt és kajál és sörözik, hazaérve a munkából. (Volt itt egy szivar aki olyan sítlusban adta elő magát, hogy virtuálisan lekevertem Neki egyet)!

2011. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Na ez jó érthetetlen lett.

Na a férfiak elvárják, hogy mi nők minden téren megfeleljünk. Ágyban és a háztatrásban egyaránt. Adjunk magunkra, legyünk szexik és csinosak. De néhány ember elképesztő... Nem figyel a barátnőjére, hogy jól érezze magát, Neki is jó legyen, Ő is nevessen a viccin, fürödjön, öltözzön normálisan akármi. Volt szerencsém sajna nekem is ilyennel, hál' Istennek csak VOLT!

TISZTELET A KIVÉTELNEK!

22/N

2011. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Mert mostanában az a divat (sajnos a nők is tehetnek róla), hogy egy 50 éves férfinak max. egy 25 éves kell. De annak legyenek extra nagy mellei, legyen 20 kg, ebből 3 kg a smink, mosson, főzzön, takarítson, amikor a pasinak kedve van hozzá térdeljen elé és csinálja, de a házból nem teheti ki a lábát, viszont minden csilli-billi vackot megkap. Sajnos én is találkoztam ilyennel. Minden második szava az volt, hogy: "akkor most menj le partnerhelyzetbe" miközben épp mosogattam, vagy főztem. Amikor meg indultam dolgozni, meg volt sértődve, hogy én otthagyom és nem kényeztetem, és ne menjek be a munkahelyre, majd ő kifizeti a napomat. Gondolom nem is kell mondanom, hogy mi lett a vége. De sajnos rengeteg csitrinek ez bejön.
2011. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Megkeresem majd azt a kérdést. És utolsó: Teljes mértékben egyetértek! És akkor jön az a kérdés, hogy ki az úr a háznál: A nő is dolgozik, mint a férfi (ma már nem nagyon lehet egy fizetlsből megélni), ha hazajön, vár még rá a kertészkedés, mosás, főzés, takarítás... Plusz még szerintem egy gyerekkel is sokkal több dolga van a nőnek. Na akkor tegyük fel a kérdést: KI a ház ura? Mindenki szerint a férfi. De miért?
2011. aug. 16. 08:14
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

hát ez tényleg jó kérdés ://

annyi helyen látni ilyen válaszokat hogy A nőknek csak a külsőségek számítanak,meg hogyha gazdag a pasi akkor tök mindegy a nőnek hogy hogy néz ki,meg izé

közben mindig pont az ilyen pasik osztják az észt akik állandóan plázap.csákkal járnak

meg amúgy is egy nőnek/lánynak miért ne lehetne azért előítélete,végülis ha meglát az utcán mondjuk egy ilyet:

[link]

nem hiszem hogy tárt karokkal rohan oda hozzá hogy Jujj de szép vagy!

és amúgy is hogyha megtetszik valakinek egy nő vagy egy férfi,először úgy is csak kívülről látja,az az első hogy megnézi hogy bejön e neki,és csak utána ismeri meg közelebbről

és most tuti lefognak oltani de szerintem akármilyen kedves lehet egy srác,hogyha úgy néz ki mint egy troll,barátságnál többet úgyse éreznék iránta mert nem tetszik :/

[link]

2011. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az a baj, hogy nem vagyunk egyenrangúak.Mert ok, hogy a nő otthon marad a gyerekkel, a pasi meg dolgozik,de ha már mindenki otthon van akkor miért nem lehet kényeztetni egymást és nem kiszolgálni a másikat.Vagy akkor beszéljen az egyik fél,ha kipróbálta a másik fél helyzetét.Mert van ahol a férfi van otthon a gyerekkel(persze ez a ritkább).Bár ismerek egy olyan párt,ahol a pasi csak 2-3 órát volt együtt a gyerekkel, hogy a nő el tudjon menni moziba.Na most amint vlége letta filmnek,a pasi egyből telefonált a lánynak, hogy siessen haza mert nem bír a gyerekkel.A pasi meg persze dolgozik éjjel nappal,de ős munkamániás, de ste ugyan úgy elvárja h. a nő kiszolgálja,mert ő egész nap "elvan".Hát szép mondhatom.Amúgy nem hibáztatom a 40-es nőket sem akik lestrapáltak,mert egyértelmű h. egy 20 éves csinos(nincs gyereke),lehet fittebb is(nem dolgozik annyit vagy még csak suliba jár),szóval több ideje marad a pasira.De ha a pasik és a nők egyenrangúan kivennék a részüket akkro mindketten tudnának egymással foglalkozni és nem lenne senki fárattabb a másiknál..
2011. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy párkapcsolatban ketten vannak, két száj is van, tehát meg lehet beszélni a dolgokat. Nálunk kiveszi a részét mindenki. Neki is vannak elvárásai a külsőmmel, de nekem is az ő külsejével. Egyébként, mind a két oldalnak néha irreális elvárásai vannak. Van egy 40-es bombázó ismerősöm, aki állandóan panaszkodik, hogy csak huszonéveseket talál, de hát az egyik kikötése a kockahas, ilyet ötvenesbe nem nagyon fog találni, tehát a nők is tudnak hülyék lenni.
2011. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az elvárások kölcsönösek, teljesen mindegy melyik nemröl beszélünk.

Magamból kiindulva sosem szerettem az agyonsminkelt Nöket, mert az csak egy álarc....a címlaplányokért sem rajongtam soha, mert a photoshopot sokat használom és tudom, hogy Ök mind a tipikus "szarbol várat" effektbe tartoznak.


Nekem az egyszerü Nök tetszenek az már egy másik dolog, hogy mivel az átlagot képviselem és nem brutálisan helyes, sármos vagyok, ezért nehéz labdába rúgnom.

Biztos az is rádolgozik, hogy úgy gondolom a pénz nagyon sokat számít vagyis döntö egy kapcsolatban.

Ezt annak tudom be, hogy volt egy barátnöm akit el akartam venni feleségül és egyik napról a másikra bejelentette, hogy megismerkedett egy töle 25 évvel idösebb palival és hozzámegy feleségül, mert neki megvan mindene, háza, kocsija, pénze...


És igen, bárki bármit mondd a törödést nem abban értékelik a Nök, hogy ágybaviszem a reggelit vagy fözök valamit, hanem abban, hogy hová viszem, mit veszek és mennyiért. Tehát a szeretet igenis megvásárolható.

2011. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó sajnálom a csalódásod, de nekem hidd el, hogy számítanak az apróságok főleg 10 év után. Érdekelne is engem hova visz, ha tirpák.
2011. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!