Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Közép. Érettségire (írásbeli)...

Közép. Érettségire (írásbeli) feltétlen kell nyakkendő és zakó?

Figyelt kérdés
Nem elég egy fekete gatya fehér inggel.
2012. máj. 9. 17:54
 1/6 klopusz ***** válasza:
100%

Általában jónéven veszik.

Valózsínűleg holnap meleg lesz, zakó szerintem nem szükséges. Az a legegyszerűbb megoldás, ha a gatya-ing kombinációban mész, de vidd el a nyakkendőt is, nem foglal sok helyet. A suliban meglátod, hogy a többi srác mit visel. Érettségin nem biztos, hogy jó kilógni a sorból.

2012. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi lenne ha kilógnék a sorból? Nem számíthat bele az eredménybe ez a marhaság.

(És persze csak írásbeliről van szó!)

2012. máj. 9. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell. Én pl. egyik írásbeli vizsgára sem öltöztem ki, mégis kitűnő lettem :)

Sokan az első nap még eljöttek öltönyben, aztán mikor rájöttek, hogy a kutyát nem érdekli, másnap már ők sem öltöztek ki.

2012. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 klopusz ***** válasza:

Bocs, igazad van. Valamiért összekeveredett bennem az írásbeli és a szóbeli érettségi. Szóval: oké a gatya és az ing, a szóbelin való megjelenést meg beszéljétek meg.


Elnéhzést mégegyszer a tévedésemért.

2012. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, a tudás a lényeg, nem az, hogy miben fogod írni. Nekem pl. fogalmam sem volt róla, hogy ennyire kikell öltözni. Az összes csaj kosztümben volt, szoknya, meg habos-babos fűző, magassarkú, meg mit tudom én... Én meg farmerben és fehér ingben mentem. Hát néztek is megrovó szemekkel, de az érettségi eredményeik nem lettek jobbak az enyémnél. Mellesleg sokkal könnyebb úgy gondolkodni, hogy nem szorongasz közben a kényelmetlen ruhákban.
2012. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és végül: nyakkendő nélkül, gyatya és ing
2012. máj. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!