Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14 évesen pár nélkül lenne...

14 évesen pár nélkül lenne értelme táncházba menni?

Figyelt kérdés

[link]


ide mennék el, de egyedül, vannak ilyen helyeken olyan fiúk, férfiak, akiknek szintén nincs párjuk?

vannak-e ott korombeli (13-20) éves fiúk/lányok?

Milyen korosztály fordul meg itt?

6. éve néptáncolok, de a páros táncokat még csak kb 1-2 éve táncolom, és azért nem vagyok olyan "profi".. milyen tánctudásúak vannak ott? és ugye nem csak 50-60 éves hagymaszagú bácsik vannak? :)))) (ezt most nem rosszindulatból mondom..)


14L


2012. máj. 13. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mennék ilyen helyre, de ahhoz táncolni is tudni kell gondolom. Most akarok elkezdeni táncolni tanulni, de őszinte leszek, csak a csajozás miatt érdekel:D


19/F

2012. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ITt kezdő tánctanítás is van szóval nem hiszem, hogy kell előképzettség... Nekem van, úgyhogy valószínű a haladóba mennék, mondjuk attól függ...
2012. máj. 13. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj, ne gondolkozz! A táncház nagyszerű dolog..embereknek való, nem "droidoknak". (Amúgy meg - tréfás ám a kérdés - az 50-60 éves "bácsiknak":-) miért volna alapból hagymaszaguk??)


Menj bátran! Érezd magad jól. (Becsüllek, amiért táncházba akarsz járni.)

2012. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, vannak ilyen bácsikák, kb 50 évesek, bajszosok és zsíroskenyér-kolbász.hagyma-izzadtságszaguk van...:D
2012. máj. 13. 19:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Néztem erről a helyről videókat és amint látom mindenkinek "hozott" párja van... nem tudom menjek-e...mondjuk a néptáncról (mivel népáncolok is csak kevésnek tartom) tetszik egy fiú, lehet h majd elrángatom valamikor :)))
2012. máj. 13. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Értelek én...:-) 14 évesen nekem is "bácsikák" voltak...

De biztosan tudod, hogy ők azok, akik a táncházi fiatalok hiteles "nagymesterei". Vidéki emberek, határon túli magyarok: nekik kell megköszönni, hogy továbbadják azt a hamisítatlan mozgás-anyagot, amelyet népi táncnak hívnak, és amelyet Te is ugyanolyan gyönyörűen, "anyanyelvi szinten" fogsz majd továbbadni.


Amúgy meg...Ízlésekről, igaz, nem lehet vitatkozni, de a kolbász, a hagyma, - de még a fokhagyma is! nagyon egészséges - ők meg a legritkább esetben a francia parfümök rajongói:D:D

No de tréfán kívül: ne tarts attól, hogy kizárólag velük kéne forognod-pörögnöd...lesz ott korodbeli legényke:-) biztosan! Szaladj a táncba, kicsi lány! Szia!

2012. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, most látom: tetszik is egy fiú! Hát ne vesztegesd az időt: ragadd kézen és húzd magaddal, bele a körbe!
2012. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!