Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van manapság ennyi...

Miért van manapság ennyi elhízott, dagadt nő?

Figyelt kérdés
Elég igenytelenek....

2012. máj. 14. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Igazad van:

No meg dagadt, sörpocakos hapi!

Micsoda igénytelenség! Rossz rájuk nézni!

2012. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
első! Ott a pont.
2012. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

En ugy erzem, hogy ez nemtol fuggetlen, hiszen a ffiak sem csinosak!

TEhat megnovekedett a tulsulyos emberek szama, de nem egyforman, a ffiak koreben is ez lathato. Mozgasszegeny eletmod, stressz, ami egyutt jar a jelenlegi eletkorulmenyekkel, ahogyan az emberek megelnek, hiszen tulterheltek, igy a mozgasra, a rendszeres pihenteto mozgasra mar nem marad energiajuk, tehat nem mernem elitelni, hogy onhibajukbol hiztak el pl.

2012. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Mert mértéktelenül zabálják a cukros és egyéb egészségtelen kajákat, és el vannak lustulva, nem mozognak eleget. Egyébként a zabálás is okozhat függőséget, ugyanúgy, mint a dohányzás.
2012. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

... az egyéb egészségtelen kajákat...

Persze, mert a zsíroskenyér, a paprikás-krumpli, a parizel és hasonlók sokkal olcsóbbak, mint a csirkemell, a napi zöldség-gyümölcs adaggal, stb. de ha csak erre telik.

Az még nem jelenti azt, hogy igénytelenek, hanem azt, hogy erre futja!

2012. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként a fogyókúrás oldalra kiírtam egy kérdést, hogy valaki írja már meg, mibe kerül manapság, ha nem szemétkaján akarom tartani a családomat. Eddig egy választ kaptam, ő csak azt állítja, hogy az eddigiekhez plusz 10 ezret számoljak. Nem hiszem el! Jó lenne az egészséges táplálkozásnak a költségoldalát is látni!
2012. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

6-os:

Ha valaki egészségesen él és táplálkozik, akkor nem kell pl. orvoshoz, kórházba, gyógykezelésekre járni, gyógyszerre és kezelésekre költenie, tehát ha szigorúan csak költség szempontjából nézzük, akkor sem biztos, hogy rosszul jössz ki. És akkor nem beszéltünk a - pénzben nem kifejezhető - szenvedésről, fájdalomról, amit szintén megspórolsz.

2012. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Az biztos, hogy nem jövök ki rosszul!

Az a kérdés, hogy egyáltalán meg tudom-e fizetni????

2012. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is 1-nél a pont.Amúgy nemrég tettem le a cigit és folyamatosan csak hízok.Elég sz@r érzés.Pedig előtte sovány voltam.Nem vékony,hanem SOVÁNY,csontkollekció.

Amúgy meg nem mindenki tehet róla,hogy kövér,vannak pajzsmirigy problémával küszködők is.A családomban elég sok nőnek ez a gondja,remélem,nekem nem lesz.Most próbálok én is sokat mozogni,nem tudom,mennyit ér,mert a sportot viszont rühellem.

Amúgy azt vettem észre,hogy akik rosszabb körülmények között élnek,azok könnyebben elhíznak.Akiknek pedig meg van mindenük és telik személyi edzőre,meg edzésekre,azok jól néznek ki.

2012. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Még annyit,hogy úgy látszik,mindenkinek van egy függősége.Hogyha valami hiányzik az életből és kevés az öröm,mert folyton csak a stressz van,meg teljesíteni kell,mert különben megdöglesz,akkor azért kell valami,ami örömet okoz.És ha nincs más,akkor ott a kaja,vagy a cigi,vagy az ital stb.Én annyira nem ítélem el ezt,főleg ebben a mai sz@r világban.Nem mindenkinek van annyi akaratereje,hogy mindent tökéletesen kibírjon,főleg úgy,hogy mindig is nehéz volt az élete.De akinek könnyű,vagy van mellette valaki,aki támogatja.az persze,hogy nem lesz függő,az könnyen beszél,hogy büdös a bagó,meg dagadt vagy.De abba nem gondol bele,hogy miért kövér az az ember.Ilyenkor arra gondolok,hogy ez az emberi közömbösség,vagy butaság,vagy rosszindulat,vagy mindhárom?
2012. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!