Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az olaszok többsége ma már...

Az olaszok többsége ma már tényleg vagy csontkollekció és gyenge vagy elhízott? Átmenet nincs? De inkább utóbbi

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze..A többtiz milliós lakosságbólnincs egyetlen egy normális testsúlyú ember sem..

Egyébként, ennyi erővel a magyar lakosság milyen?Itt is mindenki elhizott vagy csontkollekció? Nevetséges vagy.

2009. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne elhízott? A magyarok a kenyért kenyérrel életmód miatt híznak el, ott alig esznek kenyeret _._
2009. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég sokat járok Olaszországba, szerintem az átlag, a legtöbb ember teljesen normális súlyu. Nem tusom te honnan veszed a szélsőséges tapasztalatod, de én nem ezt látom..
2009. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második: az olaszok sok tésztát, pizzát esznek.


Kérdésedre válaszolva szerintem van átmenet ugyanúgy, mint máshol. Magyarországon is nagyon sok csont sovány és kövér ember van, mégis vannak "normál" súlyúak.

2009. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én viszont amkérdésben leirtakat tapasztaltam,

1etlen "átmenettel" találkoztam

hát Őt meg viszont imádom :)

2009. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elhízottak???

Na ne röhögtess már. XD

Az olaszok az egyik legkevésbé elhízott emberek, mert nagyon egészségesen táplálkoznak. És azt hinné az ember a sok tészta miatt elhíznak, de a tészta paradicsomos szósszal nem hizlal.

És nem is csont soványak szerintem.

1 hónapja voltam Olaszországban és akkor még meg is állapítottam milyen normális testsúlyú mindenki. :)

2010. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!