Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dagadt csajok miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dagadt csajok miért vannak felháborodva, ha ledagadtozzák őket?

Figyelt kérdés
Akkor megérteném, ha mondjuk betegség miatt lenne elhízva az illető, de ha valaki annyira igénytelen, hogy tehenet csinál magából, az miért akad fent ilyeneken?
2012. máj. 12. 12:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon jó kérdés, erre én is kíváncsi vagyok!
2012. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
74%
neked sem esik jól ha valami rossz tulajdonságodat vagy testi hibádat a fejedhez vágják, még ha igaz is
2012. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
85%
Mert faj, ha szembesitik oket a valosaggal. Oltozkodesukbol itelve (pl. cicanadrag, "Sexy" feliratu rovidnadrag) sokan kozuluk vonzonak kepzelik magukat, aztan amikor ledagadtozzak, osszetorik alomvilaguk.
2012. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
85%

Mert sok olyan csajt is ledagadtoznak, aki nem kövér, csak épp nem is pálcikavékony.


24/l

2012. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
78%
Talán lehetne szebben is megfogalmazni, és egyből kevésbé bántó a dolog!
2012. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
90%

Mert maga a kifejezés sértő és semmi célja nincs az illetőnek azon kívül, hogy megbántson, tehát egy unintelligens barom.

Mondja azt, hogy szerintem túlsúlyos, vagy szerintem duci, vagy van rajta felesleg, de aki szándékosan bánt másokat, azt általában messziről kerülik az emberek. Ezek közzépontba akarnak kerülni és végül egyedül marad a kör közepén.

Sok sikert.

2012. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
91%
Egy értelmes ember nem hív dagadtnak senkit. Ha minden áron közölni akarod valakivel, hogy túlsúlyos, meg lehet oldani másként is. Amúgy meg a nagy étvágy szeretethiányra utal, nem pedig igénytelenségre. Az az igénytelen aki előbb cselekszik, aztán gondolkodik (ha van agya). Nincs mindenkinek tökéletes élete, mégis milyen jogon mersz ítélkezni felette?
2012. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
23%

Egyrészt: rosszul esik nekik a valóság, főleg, ha nincs önkritikájuk.

Másrészt: tényleg sokszor az olyan csajokat is lekövérezik, akik nem pálcikafigurák, csak mondjuk van mit fogni rajta.

2012. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 kiflitolvaj ***** válasza:
97%
Mert paraszt dolog, így a fejéhez vágni bárkinek bármit. Te is bizos kibírnád röhögés nélkül, ha valaki szóvá tenné, hogy kicsi a farkad.
2012. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
37%

De ha adott egy csaj, ahogy a kérdező is mondja, akin tisztán látszik, hogy dagadt kategória, és nem betegségből vagy gyógyszerektől stb, hanem csak lustaságból, igénytelenségből, akkor tényleg, mit van úgy kiakadva ilyenen?

Mindenkinek meg lenne a lehetősége egészségesen enni, nem zabálni csokit, édességet, nem inni cukros üdítőt, nem enni sok kenyeret stb, és sportolni. Nem olyan nagy dolgok ezek, mégsem képesek megcsinálni, mert könnyebb ellustulni, mint tenni valamit a jó külsőért.

Szóval nem értem én se.

2012. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!