Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fukar, bunkó rokonok. Valaki...

Fukar, bunkó rokonok. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy a nagyi tesójának a lányáék nagyon hülyék. Nem elég, hogy beállítanak ide amikor kedvük tartják, de a szaros kislányát is idehozza. Vele semmi bajom csak a nevelésével. Tiszta anyja. Komolyan alig él rokon, aki él (nagyim tesójának a lánya) az meg kihasznál mindenkit. Ő valahogy így foghatja fel: pffff. Ingyen bébiszitter + itt játszhatnak ehetnek lekötik a gyereket. Ő meg nyuodtan elnapozgat kávézgat stb.. Az ő anyjárónem is beszélve. Mindenbe félti, jaj mi lesz vele jaj nagyon vigyázzon. Ezt megértem, de azt nem, hogy minek nekik mindenből a legmárkásabb legjobb legeslegesleg... Nem jó a Tchibo kávé csak Zegafredo jó. Teszkóba nem vesznek semmit mert gagyi. Persze. Szegény apjától könnyen veszi el a pénzt ő semmit nem tesz. Az apja nem mer neki szólni ezért, inkább rajtunk tölti ki a mérgét.

Nagyon idegesítő már. Gondolj bele más ismerős ott tukmálja a kaját hogy majd bele fulladunk ő meg csinál 6(!) pogácsát 10 főre.


Itt egy másik rokon: Ők idősebbek és annyi a pénzük mint... Sok, ez a lényeg. De ők ilyen konzervatív hülyék. Nem vesznek számítógépet, Tv- t nem is akarják tudni hogy kell. Érdekes, nagyim mindent meg tud tanulni: kazettás videómagnó facebook Dvd felvevés lejátszás számítógép alapok... Mond, mi a véleményed erről? 11/F (komolyan!)



2012. máj. 14. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah, és kéne valami eszelős szivatás.
2012. máj. 14. 19:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ember a családját nem ,de a barátait megválogathatja. Keress valami havert akivel egész nap lóghatsz. Tudom közhelyes ,de engem 11 évesen anyámék csak reggel láttak amikor elmentem otthonrom meg délben utána csak este 6-7-8 körűl. Annyi emléket szedtem akkor ,hogy még most 21 évesen is azokat mesélem.


Neked is azt kellene ,hogy eltávolodsz tőlük majd észreveszik ,hogy valami nincs rendben. Esetleg verekedj a suliban akkor majd az igazgatóval elbeszélgetsz és behívják a rokonokat az igazgató meg majd elmondja nekik ,hogy mert rossz lelki állapotban vagy és ez így nem jó...


Szivatás? Tegyél a zagafredo kávéba macskakakit és utána soha többet nem fognak venni olyat;P


Tehetsz tejpor helyett hashajtót is a kávéba vagy a gyereket paráztasd be ,hogy vannak szellemek meg zsákos ember...:D


Engem régen szívattak a zsákos emberrel a kukoricásban és még a mai napi 21 évesen is csak félve megyek be a kukoricásba:)


Sok sikert kívánok! Kívánom ,hogy találd meg a boldogságot.

2012. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy nem írtál olyat, hogy mért töröm ilyenen a fejemet, és nagyon jókat írtál, feldobtad az estémet, ment a zöld nyíl vagy mi =)
2012. máj. 14. 21:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Lenne még pár kérdésem.

Az egyik, hogy mondhatnám,el nekik, csak úgy gondolkodj hogy az apja alapból normális őt nem bánthatom meg. (ááá neeem) A másik kérdés te mit értesz azalatt, hogy nem vagy otthon mert úgy céltalanul nem engednek el.A haverok meg... Elmondom vagy túl hülye, túl okos, túl nagyképű, túl szerény, mégis van haverom aki nem napközis szal ráér. Őt se engedik el mindig, a másik két haveromhoz gyakrabban megyek. Amúgy azt is kérdezném hogy te hogy oldottad meg a napod mert felkelek felöltözök, kakaó fogmosás go suli hazaérek tanulok bepakolok lefürdö pizsamára öltözök 'oszt csá. Semmit nem csináltam egész nap csak a szokásos. Hétvége egyik napja félig tanulás de pénteken majdnem végig szabad a délután szal összeadva 2 nap egy héten akkor meg bevásárlás ide megyek oda megyek egy csöpp időm nincs azért nem sportolok mert a kemény fél-1 nap szünet olyan sok.

2012. máj. 14. 22:18
 5/5 A kérdező kommentje:
És tudsz szívatást osztálytársaimhoz mert vannak olyanok hogy hú de kemény verexik a tanár előtt szólni nem mer. Meg ha sarokba szorítják mondja hogy hagyjuk már utána megint piszkál. +a lányok: túl csúnya túl szép túl buta túl okos stb az oszt. Tàrsaim hülyeségeit napokig sorolhatnám. Meg azt is hogy mit össze szemétkednek, mindenbe beleszólnak. Amúgy nincs az osztályból 1 valaki se, sőt a suliba sincs akinek ezt így egészbe kifejtettem volna. De már késővan, és a telefon billentyűtől zsibbad a kezem. Majd írok privit hátha sikerül valami =) amúgy pszihológus vagy? Te vagy az első aki normálisat mondott nekem, meghallgatott, meg minden. Zöld kéz alap a válaszaidnál.
2012. máj. 14. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!