Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mégis mi történik, mert...

Mégis mi történik, mert rohadtul nem értek semmit és ez bosszant?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapja sikeresen meg lettem győzve arról , hogy kik is az én igazi barátaim. Amikor a sors úgy hozta , mellém álltak és nem hagytak cserben. Neveket nem mondok , és nem az ábécé betűit fogom használni , hanem a hajszínük alapján írom le őket. Egy szőke , egy fekete és két barna hajú barátnőm van. A szőke hajú barátnőm a többieket felülmúlja , ő amolyan legjobb barátnő. Gondoltam ez így is van rendjén , elvégre a két barna hajú barátnőm is legjobb barátnők. Tudniillik mi már elballagtunk , viszont ma be kellett mennünk konzultációs órára. Tanárnő nem ért rá velünk foglalkozni , így egy kicsit együtt voltunk , aztán ki-ki ment a maga dolgára. Két barna hajú barátnőm közül csak az egyikük osztálytársam , ő nagyon jóba lett egy ideje szőke hajú barátnőm volt pasijával , akivel több évig voltak együtt. A fiú viszont ki nem állhatja a lányt , oké , nem szállt belé a szent lélek , átlagos tini. Volt egy-két stiklije. Pl a rossz férfiba szeretett bele , részegen kompromittáló helyzetbe került stb.. de azóta már jó útra tért idézőjelesen , van egy barátja , akivel tartós a kapcsolatuk , már az esküvőt tervezgetik , és éli az életét ugyanúgy , ahogy mi. Igen ám , csak volt egy társaság ahová mindig eljárt , és onnét kiközösítették. És a barna hajú osztálytársam sem úgy néz rá mint azelőtt ezt gyakran mondta nekem. Én viszont mindig mellette állok , mert amikor én voltam bajban , akkor ő segített nekem és ez kölcsönös. Követ el hibákat , előbb cselekszik aztán gondolkodik , és azt se tudom megmagyarázni miért vagyunk barátnők de így a jó. Minket egyébként már többször próbáltak összeveszejteni , mindig a volt pasija. Elsőnek azt hazudta , hogy olyat mondott rólam amit nem kellett volna és tudta , hogy abban a témában én elég érzékeny vagyok , majd többen próbáltak meginogtatni engem különböző történetekkel , és most ismét történt valami. Mint már említettem , konzultációs órára kellett bemennünk , de tanárnő nem tudott minket fogadni. Ezért még ott voltunk egy kicsit , beszélgettünk meg minden. Többek között CSAK én beszélgettem a lánnyal , főként a pasijáról mg a közelgő esküvőről , meg hogy koszorúslány leszek stb.. ekkor már az exe meg a barna hajú barátnőm szabályszerűen elmenekültek tőlünk , majd mi megreggeliztünk és hazamentünk mert hát akkor minek legyünk bent. Illetve én hozzá mentem és a kutyájával játszottam meg megismertem pár embert. Aztán itthon Facebookon estefele észrevettem , hogy barna hajú barátnőm furcsaságokat irkál ki: "csicskacsicskacsicska , mindenki csicska , remélem érthető voltam xDD" és szőke hajú barátnőm exe volt az aki elsőnek lájkolta ( a fiú nem féltékeny , csupán szabályosan utálja a lányt , meg is mondta neki , hogy nem akar olyan emberrel egy közegben lenni mint a lány) meg "nem kell nyalini tudjuk mi történt". Pluszba mellékesen a legjobb barátnőjével összevesztek , aztán ma kibékültek és üzifalon olyat írt neki h azzal vesztem össze aki nekem a mindenem és best friends forever. Én minsdig szoktam idézeteket kipakolni , bolondulko a szépen és kulturáltan megfogalmazott idézetekért és mindig teszik ki hol egy-egy embernek ami éppen ráillik hol sok mindenkinek. Most éppen az én legjobb barátnőmnek tettem ki egyet , aztán rám írt a lány , hogy de am én nem haragszok rád viszont nem gondoltam volna h kihagysz. Elmagyaráztam neki amit az előbb írtam. (Mellékesen utána egy közös Children of Distance idézetet is kiraktam no mindegy). Majd kérdeztem mi a baj. Miért ír ki ilyeneket? Azt mondja csalódott valakiben , és most már csak az anyujában bízik. Majd elköszönt tőlem de továbbra is online volt. A baráti körünkben szélsebesen terjedt a hír , hogy mi történt , de senki nem tud semmit. Mi olyat tudhatott meg barna hajú barátnőm , amiért ilyeneket ír ki? Szerintetek is a fiú ügyködik a háttérben? Mi történik?
2012. máj. 18. 19:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocs a hosszúságért , helyesírási hibákért!
2012. máj. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!