Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő után találtál...

Mennyi idő után találtál munkát? Hol a leg érdemesebb keesni? Mennyi esély van rá, hogy a nyáron kapok valami értelmes munkát végre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Én 2 éve keresek és még mindig semmi, pedig a világon mindenhová jelentkeztem már.
2011. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
normális munkát (amit nem hagytam ott 1 hét után) pont fél év után és Csongrád megyében. Legkönnyebb Budapesten munkát találni vagy a megyeszékhelyeken. Nyáron eléggé uborkaszezon van, legalábbis az álláshirdetések alapján. A legfontosabb, hogy legyen egy jó önéletrajzod és küldd el minden helyre, ami kicsit is a profilodba vág. AZ se baj, ha elküldöd pár olyan helyre, ahová nem is hirdetnek állást.
2011. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hét alatt találtam egy multinál.(nem tesco)Eddig is kereskedelemben dolgoztam, de bezárt a kisbolt, ahol már 4 éve voltam.Nem estem kétségbe, csináltam egy amerikai típusú önéletrajzot, kinyomtattam vagy 50 db-ot, és nyakamba vette a várost.Egy hét múlva jött a telefon az egyiktől.( ráadásul attól, amelyiket a legjobban szeretem, várárlás szempontjából is.)Tesztírás, 2 fordulós elbeszélgetés, és egy hét múlva már dolgoztam.És annyian szidják a multikat.Pedig nincsen igazuk.Minden perc túlórát kifizetnek, kajautalványt kapunk 10,000.-ft értékben, most kaptam 23.000.-ft beiskolázási utalványt, klimatizált helyen dolgozom NEM minimálbérért, hanem jóval többért, a felettesemet szinte nem is látom, elvégzem a munkámat, és senki nem csesztet, egyszóval én szeretek itt dolgozni.
2011. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is pesten gondolkozok, mert ott látom, hogy van lehetőség, csak sajnos az alaptőkém hiányzik. Teljesen kezdek elkeseredni, tanultam a nagy semmiért.
2011. júl. 18. 21:25
 5/6 anonim válasza:
Aszondod, tanultäl a nagy semmièrt. Èn kèt termtud dipivel tatgoncäzok külföldön, b.a.szod? Nem csak te vagy az egyetlen aki egy elbszott pälyavälasztässal az èletèt is elbszta.
2017. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elözö vagyok. Hogy a kèrdèsre is välaszoljak: èn kèt nap alatt talältam, ja külföldön.
2017. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!