Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miben hiszel? (bővebben lent)

Miben hiszel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egész kis hitek is érdekelnek, például hogy csak a szellemekben, az angyalokhoz való imában, csak Istenben - de a bibliai háttéranyag nélkül.
2012. máj. 20. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Abban, hogy nem vagyok robot. (Istenben és a szeretetben)
2012. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

abban, hogy van valami, ami/aki irányítja az életünket, de mi választhatunk utat magunknak. hívhatjuk ezt a valakit Istennek, Sorsnak, akárminek.

hiszek az őrangyalokban

hiszek a lélekvándorlásban


19L

2012. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Abban, hogy érdemes jónak lenni.... abban, hogy nem e személyes jólétem a legfelsőbb cél ebben az életben. Hiszem, hogy építeni több értelme van mint lerombolni valamit, mert egy bizonyos irányba halad ez a világ, és nem mindegy, hogy merre visszük.


Hiszek abban, hogy az embereknek alapvetően a lelkük mélyén igényük van az összetartozásra és a harmóniára. Hiszek benne, hogy a személyiséget lehet pozitív irányban befolyásolni.


Valaki azt hiheti, hogy én szegényebb vagyok, mert nem hiszek egy konkrét felsőbbrendű lényben. Viszont amiket írtam, az sokkal konkrétabb bármilyen Istennél.

2012. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egy igaz élő Istenben, aki úgy szerette e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta érte.
2012. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy gondolatainknak teremtő ereje van, ha valamit nagyon akarunk akkor azt megkapjuk
2012. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a döntés "erejében" hiszek.
2012. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a józan észben hiszek.


05-20 13:30

Nagyon szimpatikus vagy a válaszod alapján.

2012. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!