Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatok egyszerűbb...

Hol találhatok egyszerűbb ruhákat? Hol vásároljak magamnak? Miért csak ilyenekkel vannak tele a plázák?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok felöltözni, úgy, ahogy szeretnék, már évek óta. Pedig a lehető legegyszerűbb az ízlésem szerintem. Semmi feltűnő, semmi extra. Sima, egyszínű ruhák, jó anyagból. Minták minimálisan, a csíkos az, amit még szeretek. A boltokban meg alig találok ilyen ruhákat. Mindenen feltűnő, minden tele van mintákkal, óriási zsebekkel, egyszínű valamiből alig van, vékony anyag. Persze találok olyanokat is, amiket én szeretek, de nagyon ritkán. Így sok olyan ruhám van, amiket nem is szeretek. Plázákban szoktam vásárolni, mivel máshol nem nagyon tudok. Nem is tudom máshol hol lehet. Vannak márkaboltok a környéken, de nagyon drágák. Tud valaki mondani valami helyet, ahol találni egyszerűbb ruhákat?

2012. máj. 21. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a Mango-t nézd meg, ott szokott ilyesmi lenni, csak sajnos drága...


Egyébként megértelek, a halálom, hogy nem lehet egyszínű pólót kapni. Mindegyiken virít egy fej vagy valamilyen állat... Szaggatott nadrágok, mély kivágású felsők... Munkahelyre olyat fel sem vehetek! :s

2012. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A C&A-ban rengeteg féle ruhát találsz. És mellesleg árban is ez a legjobb.

Ha kilépsz a plázából, akkor szerintem próbálkozz az F&F-el, ami a Tescoban van. Vagy az Auchan, Metro áruházakban is szoktak szép, egyszínű ruhák lenni. Én használok ilyeneket, és még a minőséggel sincs baj.

Vagy nézegessél ruhákat eBay-en, Teszveszen, meg egyéb internetes helyeken, de ott nem tudom, hogy kell.

2012. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Az 1-nek írnám, hogy a C&A tele van ingekkel, és egyszínű pólóval. Van V-kivágású, meg csónaknyakú is. ;)
2012. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm, megnézem persze. :)

Azzal amúgy az a bajom, hogy ált. nincs ott a méretemben... Legalábbis, mikor legutóbb ott voltam, akkor nem találtam, de majd megint megnézem, hátha akkor csak elfogyott épp, és most megint lesz. :)

2012. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még lehet, hogy a H&M vagy a Mark&Spencerbe vannak ilyenek, de ott meg drágábbak.
2012. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a H&M-et, illetve a New Yorkert. ELőbbiben mindig látok egyszínű pólókat, egyszerű farmer nadrágokat. A New Yorkerben pedig a Kökiben szoktam nézelődni, pár napja voltam és rengeteg színű, de egyszínű póló volt ha jól emlékszem 1500-2000ft-os áron.
2012. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A New Yorker is jó, de nekem valamiért szétmennek pár használat után a pólóim. :S

Amúgy a Takkoban is lehet, hogy vannak.

2012. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogyha normális, egyszerű ruhákat akarsz, jó anyagból, olcsón, akkor felejtsd el a márkaboltokat, és vedd be magad a környék turkálóiba! Mindenhol ott vannak, még a plázákban is, az ár nem feltétlenül a minőség függvénye, viszont megéri időt áldozni a keresésre. Nekem sem a márkaboltból vannak márkás gönceim...
2012. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Háda.Ott minden van.De ha az nem jön be,akkor kínai.
2012. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát a kínait pont nem ajánlom. Egyrészt nagyon sok a gagyi anyag, plusz ott aztán tényleg mindenre ráraknak valami b*szást, ráadásul a lehető legízléstelenebb módon.

Turkálni tényleg lehet ilyeneket, tényleg ki lehet fogni minőségi, ízléses darabokat.

A New Yorkerben is szoktam jókat találni, de ott inkább már nem vásárolok. Eddig az összes felsőm, amit ott vettem, pár mosás után megcsavarodott, nem tudom, mi ennek az oka, de csak az ott vett cuccaimmal történik ez.

2012. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!