Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatok egyszerűbb...

Hol találhatok egyszerűbb ruhákat? Hol vásároljak magamnak? Miért csak ilyenekkel vannak tele a plázák?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok felöltözni, úgy, ahogy szeretnék, már évek óta. Pedig a lehető legegyszerűbb az ízlésem szerintem. Semmi feltűnő, semmi extra. Sima, egyszínű ruhák, jó anyagból. Minták minimálisan, a csíkos az, amit még szeretek. A boltokban meg alig találok ilyen ruhákat. Mindenen feltűnő, minden tele van mintákkal, óriási zsebekkel, egyszínű valamiből alig van, vékony anyag. Persze találok olyanokat is, amiket én szeretek, de nagyon ritkán. Így sok olyan ruhám van, amiket nem is szeretek. Plázákban szoktam vásárolni, mivel máshol nem nagyon tudok. Nem is tudom máshol hol lehet. Vannak márkaboltok a környéken, de nagyon drágák. Tud valaki mondani valami helyet, ahol találni egyszerűbb ruhákat?

2012. máj. 21. 14:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én kínaiban is tudok jókat venni (nulla minta, baromság a ruhákon), ráadásul már vannak 5 éves darabjaim is, szóval érdekes, hogy másoknak pikk-pakk tönkre megy.
2012. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!