Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan, hol keressek barátokat...

Ajicu kérdése:

Hogyan, hol keressek barátokat, barátkozzak? Mit tehetnék? HELP

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy eléggé csendes és visszahúzódó vagyok és nehezen nyílok meg az embereknek ebből kifolyólag egyszerűen képtelen vagyok barátkozni,barátokat szerezni.Mit tegyek? Egy barátnőmben nagyot csalódtam,ez is rá tesz. De szívesen ismerkednék,csak nehezen megy!

24/L


2012. máj. 21. 20:35
 1/4 anonim válasza:

Szia,

Hát, ez elég kemény dió, én is jártam hasonló cipőben, de nekem a főiskola, illetve leginkább a szakmai gyakorlat pl. sokat segített, úgy éreztem, hogy "tiszta lappal" indulok, és senki nem könyvel el zárkózott "csodabogárnak", mint a gimiben.


Egyébként, azt hiszem, leginkább mély levegőt kell venni, ha új társaságba kerülsz, és nyitottnak lenni, ha közelednek - de ez nem azt jelenti, hogy rögtön mindent meg kell osztanod, arra szerintem bőven ráérsz kicsit később is, és csak annyit, amennyit te szeretnél :) (internetre, mindenre ez vonatkozik) a legfőbb, hogy nyugi, és ne görcsölj rá. (ha gondolod, nekem nyugodtan írhatsz, nekem is van még azért hova fejlődnöm)


22/L

2012. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dettó én is ilyen vagyok soha nem is volt olyan sok barátom max 2-3 akikkel jól eltudtam beszélgetni
2012. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes a kérdés Ajicu. Jelenleg én is hasonló helyzetben vagyok egyrészt, mert egyes emberek más viselkedése miatt is kiválthatta, de gyanakszom gyerekkori rendellenességekre is.

24/F

2012. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! S majd írok Nektek :)
2012. máj. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!