Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék barátokat szerezni?

Hogy tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

1 éve költöztünk párommal új városba,a munkahelyemen sajnos nem sikerült kialakítani olyan kapcsolatot,ami tartós lett volna.Jelenleg munkanélküli vagyok és nagyon rossz egész nap itthon lenni egyedül.Nagyon szeretem páromat,de jó lenne néha valaki,akivel csajos dolgokról is lehetne trécselni....

Nem igazán járok sehova,az meg hogy leszólítsak valakit az utcán vagy ilyesmi...ahhoz túl szégyenlős vagyok....


23/L



2012. máj. 2. 14:48
 1/1 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nézz körül a környéketeken valamiféle klub után. Ez lehet tánc, társasjáték, kirándulás vagy bármi, amihez kedved/kedvetek van. Ez azért lenne jó, mert a klubtagok egyben mindenképpen egyetértenek, azaz a klub tematikája érdekli őket. Ez már eleve jó beszélgetési-ismerkedési alap.

2012. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!